Polášek s Dodigom vypadli vo štvrťfinále štvorhry na turnaji v Madride

Madrid 6. mája (TASR) – Slovenský tenista Filip Polášek aj Chorvát Ivan Dodig vypadli na turnaji ATP v Madride vo štvrťfinále štvorhry. ako aj turnajové štvorky prehrali s nenasadenou belgickou dvojicou Sander Gille, Joran Vliegen po setoch 3:6, 6:3 aj 5:10.

Štvorhra – štvrťfinále:

Sander Gille, Joran Vliegen (Belg.) – Ivan Dodig, Filip POLÁŠEK (4-Chorv./SR) 6:3, 3:6, 10:5

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
Najnovšie
Podobné

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here