O nás

Dnesky.sk je spravodajský portál, kde nájdete všetko dôležité. Zameriavame sa na najväčšie médiá na internete. Čerpáme aktuálne informácie a následne vám ich roztriedené servírujeme.

Na našom webe nájdete články z rôznych kategórií ako napríklad: štátna správa, politika, financie, tlačové správy, lifestyle, bývanie a mnoho iného…

Ak máte záujem o spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať na redakcia@dnesky.sk

V prípade záujmu o reklamnú spoluprácu prejdite na stránku reklama.

Zbavenie zodpovednosti

Odkazy

Pri priamych alebo nepriamych odkazoch na iné stránky („hypertextové odkazy“), ktoré sú mimo zodpovednosti autora webu, je zodpovednosť platná len v tých prípadoch, v ktorých autor obsahu má technické a primerané možnosti na zabránenie používaniu nelegálneho obsahu. Autor článku prehlasuje, že v čase, keď odkazy boli pridané, neobsahovali akýkoľvek nelegálny obsah na odkazovaných stránkach. Autor nemá žiadny vplyv na aktuálnu a budúcu podobu, obsah či autorstvo odkazovaných stránok. Preto sa autor dištancuje od akéhokoľvek obsahu na odkazovaných stránkach, v prípade, že by bol zmenený po tom, čo boli pridané odkazy na stránku. To platí pre všetky pridané odkazy na internete, a tiež ďalšie odkazy do knihy hostí, diskusného fóra, atď. Za nezákonné, nepravdivé alebo neúplné obsahy a predovšetkým za škody vyplývajúce z použitia či nepoužitia takýchto informácií, len vlastník lokality, na ktorého mieste táto žiadosť bola podaná, musí prevziať plnú zodpovednosť, ale nie ten, kto odkazuje na zodpovedajúcu publikáciu.