sobota, 24 februára, 2024

Galatasaray Istanbul si zabezpečil titul. Mestský rival ho už nemôže predstihnúť

Galatasaray má dve kolá pred koncom sezóny síce iba päťbodový náskok pred druhým Fenerbahce, no mestský rival, s ktorým sa stretne v nedeľu v derby, ho už nemôže predstihnúť. Galatasaray má totiž isté tri body zo záverečného kola proti Hatayasporu. Ten po ničivom zemetrasení odstúpil z najvyššej tureckej súťaže ako aj i všetky jeho zápasy skontumovali 3:0 v prospech súperov. Pre Galatasaray je to prvý titul v Süper Lig od roku 2019 ako aj i celkovo 23. v histórii, informovala agentúra DPA.

Galatasaray Istanbul si zabezpečil titul. Mestský rival ho už nemôže predstihnúť.

Galatasaray Istanbul sa teší z toho, že si zabezpečil svoj ďalší titul v tureckej futbalovej Superlige. V stredu večer si v poslednom zápase sezóny dokázal udržať jednobodový náskok pred svojím mestským rivalom Fenerbahce Istanbul, ktorý je už nemôže predbehnúť ako aj i stal sa víťazom súťaže.

Galatasaray Istanbul preukázal v tejto sezóne svoju kvalitu ako aj i stabilný výkon na ihrisku. Svojich fanúšikov dostatočne potešil, keď si víťazstvom v poslednom zápase udržal prvé miesto v tabuľke.

Tím, ktorý viedol tréner Fatih Terim, sa ukázal ako aj nadmerne silný ako aj i vyrovnaný počas celej sezóny. Galatasaray Istanbul sa ukázal ako aj nadmerne dobrý tím, ktorý sa dokáže pobiť o titul ako aj i uspieť v ťažkých zápasoch.

Galatasaray Istanbul dokázal zvíťaziť aj proti silnejším súperom, ako aj sú napríklad Beşiktaş alebo Fenerbahce Istanbul, ako aj i tým si zaslúžil svoj titul. Tím ukázal svoj skvelý ako aj i agresívny futbal, ktorý rozhodol o výsledkoch v ich prospech.

Pre fanúšikov Galatasaray Istanbul je to príjemné víťazstvo. Tím preukázal veľkú chuť do hry ako aj i snahu bojovať až do konca sezóny. Víťazstvo v tureckej Superlige predstavuje pre klub presahujúci priemerné veličiny úspech ako aj i dôkaz toho, že Galatasaray Istanbul patrí medzi špičkové futbalové tímy nielen v Turecku, ale aj v Európe.

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu