pondelok, 26 septembra, 2022

Miele má novú ambasádorku: Je ňou česká olympijská lyžiarka Ester Ledecká

Spoločnosť Miele, výrobca prémiových prístrojov pre domácnosť i profesionálne prevádzky, nadviazala spoluprácu s úspešnou českou snowboardistkou a alpskou lyžiarkou Ester Ledeckou.

Nová tvár značky

Miele uzavrelo s dvojnásobnou olympijskou šampiónkou kontrakt marketingovej spolupráce na tri roky. S úspešnou športovkyňou sa v spojení s Miele môžu jej fanúšikovia aj zákazníci Miele stretávať na sociálnych sieťach A v záverečnej fáze si Miele pre svojich zákazníkov pripravuje kampaň, ktorá bude prebiehať počas zimnej lyžiarskej sezóny.

„Veľmi si vážim, že som sa stala ambasádorkou Miele pre Českú a Slovenskú republiku. Je skvelé reprezentovať značku, ktorá má rovnaké hodnoty, na ktorých stojí aj môj športový a osobný život – poctivosť, kvalita a profesionalita v každodennej tvrdej práci. Zároveň sa mi veľmi páči udržateľný prístup Miele. Vyrába kvalitné spotrebiče, ktoré vydržia aj dvadsať rokov a nepotrebujete každých päť rokov kupovať nový prístroj. Myslím, že starostlivosť o moje športové oblečenie bude dokonalým záťažovým testom pre moju novú práčku aj sušičku,“ dodáva na margo spolupráce Ester Ledecká.

Program Varenie v Miele Experience Centre so Zdeňkom Pohlreichom

Svoju prvú misiu pre Miele absolvovala Ester Ledecká ako hosť v programe Zdeňka Pohlreicha Doma jako šéf, natáčaného v Miele Experience Center v Prahe. V ňom prezradila, že jej najobľúbenejším jedlom je prekvapivo fish & chips, teda klasické rýchle občerstvenie pôvodom z Veľkej Británie. Ukázalo sa, že vďaka spolupráci so špičkovým šéfkuchárom a s využitím najmodernejších technológií Miele, sa aj bežné jedlo dokáže premeniť na výnimočnú delikatesu.

Miele si svojich ambasádorov vyberá vždy veľmi starostlivo. Pri výbere našej najnovšej členky sme sa pozerali nielen na jej fantastické športové úspechy, ale zaujala nás aj jej mimoriadna pracovitosť a cieľavedomosť ,vďaka ktorým sa vyšplhala až na svetovú špičku. To veľmi dobre korešponduje s mottom spoločnosti Miele, ktoré vyznáva od svojich počiatkov v roku 1899. Zásadu „Immer besser – Vždy lepší“ majú obe strany pevne zabudovanú vo svojej DNA,“ vysvetľuje Tomáš Abraham, generálny riaditeľ Miele pre ČR a
SR.

Pred odletom Ester do rakúskeho Söldenu na Svetový pohár v alpskom lyžovaní nafotila snímky pre plánovanú kampaň, ktorých autorom je Ondřej Pýcha, vyhľadávaný český fotograf známych osobností.

Rovnako ako sa vždy, snažím čo najlepšie reprezentovať Českú republiku, budem aj hrdou ambasádorkou značky Miele v Česku aj Slovensku. Veľmi sa na našu spoluprácu teším,“ dodáva na záver Ester Ledecká.

O Ester Ledeckej

Ester Ledecká (*1995) je česká snowboardistka a alpská lyžiarka. Na ZOH 2018 v Pchjongčchangu získala dve zlaté medaily – zo superobrieho slalomu v alpskom lyžovania a paralelného obrieho slalomu na snowboarde. Ako prvá z českých alpských lyžiarov vyhrala olympijské zlato. Rovnako tak je aj prvým olympionikom v histórii účinkujúcim v lyžiarskych aj snowboardových disciplínach. V oboch športoch patrí k úplnej špičke, na konte má 19 víťazstiev vo Svetovom pohári a získala 7 krištáľových glóbusov. Za svoje vynikajúce výkony získala celý rad ocenení ako Najlepší športovec desaťročia 2008-2018, Športovec roka SR 2018 alebo Kráľovná bielej stopy. Rovnako ako najlepšie svetové značky a osobnosti sa môže pýšiť aj prestížnym ocenením Superbrands.

Zdroj: www.ester-ledecka.cz

Miele v Slovenskej republike

Firma Miele, spol. s r. o., bola založená v júli 1991 v Brne. Začínala s piatimi zamestnancami, dnes má v Česku a na Slovensku zhruba 140 spolupracovníkov. V roku 2004 bol otvorený výrobný závod Miele v Uničove ako jediný závod Miele v Českej republike, kde teraz pracuje viac ako 2000 zamestnancov. Vyrábajú sa tu sušičky a časť produkcia umývačiek riadu. V nasledujúcich rokoch sa počíta s investíciami do rozšírenia výroby a logistiky vo výške 5,5 mld Kč. Celkové tržby značky Miele v Českej republike dosahujú takmer 11 mld. Kč.

Od roku 2010 sídli firma Miele, spol. s r.o., v Spielberk Office Centre v Brne. V Prahe a Brne má spoločnosť dva multifunkčné dizajnové priestory Miele Experience Center. Generálnym riaditeľom Miele SR a ČR je Tomáš Abraham.

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu