pondelok, 24 júna, 2024

Známky na mieru – kde kúpiť plus ako aj ich používať

Zakaždým, keď sa presťahujeme do nového domova (čo bolo až príliš veľakrát), Objednávam si vlastnú pečiatku s adresou od Etsy.

Je to maličkosť, ale neustále si vážim, že ju mám, keď adresujem pohľadnice z dovolenky, plus vyzerá to elegantne plus profesionálne na posielanie veselých správ našim priateľom plus rodine.

Nedávno som si kúpil niekoľko ďalších typov vlastných pečiatok plus v dnešnom príspevku sa s vami chcem o všetky podeliť.

Vlastné pečiatky

Existuje toľko skvelých vlastných pečiatok, ktoré sa vyrábajú na objednávku na Etsy plus Amazon. Sú cenovo dostupnejšie, než si myslíte – plus sú tak užitočné.

Tu je niekoľko nápadov na pečiatky, ktoré si môžete objednať na použitie v každodennom živote:

Vlastné adresné pečiatky

Zakaždým, keď sa presťahujeme do nového domova, objednám si vlastnú pečiatku so spiatočnou adresou od Etsy. Toto je presný dizajn, ktorý momentálne používam, plus toto je pečiatka adresy, ktorú som si vybral pre náš ďalší domov.

odkazy: Pečiatka Parker / Pečiatka Andersona / Pečiatka krstného mena / Pečiatka Williams / Pečiatka Thompson / Pečiatka Hampton

Vlastné učiteľské pečiatky

Našiel som toľko skvelých možností pre pečiatky pre učiteľov. Tieto pečiatky sú užitočné pri hodnotení plus prispôsobení poznámok od učiteľov.

odkazy: Pečiatka Bitmoji / Pečiatka Páči sa mi / Pečiatka na tvár / Pečiatka na podpis plus návrat / Pečiatka v triede / Pečiatka schválenia

Vlastné pečiatky do knižnice

Potom, čo som svojim deťom postavil skrytú knižnicu, objednal som im pečiatku na prispôsobenie ich kníh. Nerobíme to pri každej jednej knižke, ale deti pridávanie pečiatky baví plus na knihy je to skvelé. Dávam ich aj ako aj darček.

odkazy: Reliéfna pečiatka / Pečiatka mesiaca / Pečiatka učiteľa / Pečiatka pierka / Pečiatka s okrajom listu / Pečiatka

Vlastné voskové pečate

Kúpil som si známku s monogramom L od Etsy. Môžete tiež vytvoriť úplne vlastné návrhy. Milujem výber z rôznych farieb topiaceho sa vosku. Voskové pečate sú taký staromódny, luxusný spôsob, ako aj poslať list.

Dôležitá poznámka je, že keď pošlete poštou zapečatenú obálku voskom, musíte pridať 15 až 20 centov za „neobrobiteľný príplatok“.

Ak nechcete platiť poštovné navyše, odporúčam namiesto toho použiť voskovú pečať na karty, ktoré budete odovzdávať osobne.

odkazy: Pečatné voskové tyčinky / eukalyptová vosková pečiatka / listová vosková pečiatka / súprava voskových pečiatok / súprava pečatiaceho vosku / labutí vosk

Čítať originálny článok.

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu