sobota, 24 februára, 2024

XTB: Akcia zdarma pre dobrý začiatok pre každého nového klienta

Bratislava, 9. 1. 2023: Platforma XTB, ktorá ponúka možnosť investovať do viac ako 5 500 finančných inštrumentov na celom svete vrátane akcií a ETF, zrýchľuje svoj rast. Globálna fintech spoločnosť spúšťa kampaň „Akcia zdarma pre dobrý začiatok“, ktorej cieľom je podporiť znalosti o investovaní do akcií.

Každý nový individuálny klient, ktorý si otvorí účet v XTB, prijme podmienky akcie a vloží vklad 9. januára po 9:00, získa akciu zadarmo.

Propagáciu podporí intenzívna marketingová kampaň, napr. propagačné videá so svetovými športovými hviezdami – šampiónmi zmiešaných bojových umení Joannou Jędrzejczyk a Jiřím Procházkom, ako aj online kampaň s bojovníkom MMA Conorom McGregorom. Títo športovci patria medzi ambasádorov spoločnosti XTB. Kampaň bude prebiehať v hlavných médiách, na sociálnych sieťach a pod.

Vďaka technologickému pokroku je investovanie čoraz dostupnejšie a rozšírenejšie. Prostredníctvom vzdelávania a intenzívnej propagácie podporujeme individuálnych klientov, ktorí investujú svoje peniaze, aby využívali túto technológiu, ktorá im umožňuje jednoducho a intuitívne spravovať svoje investície, – povedal Omar Arnaout, generálny riaditeľ XTB.

Za prvé tri štvrťroky roku 2022 dosiahla spoločnosť XTB čistý zisk 153 miliónov EUR, čo predstavuje viac ako štvornásobný nárast v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka. Celkový počet klientov prekročil 581 000 a počet aktívnych účtov 152 000.

Takýto veľký nárast bol možný vďaka intenzívnemu rozvoju funkcionality aplikácie XTB s názvom xStation, nárastu počtu ponúkaných finančných inštrumentov, ako aj aktívnym marketingovým kampaniam podporovanými ambasádormi XTB, svetoznámymi športovými hviezdami.

O XTB: 

Skupina XTB je medzinárodným poskytovateľom obchodných a investičných produktov, služieb a technologických riešení. Nad subjektmi skupiny XTB vykonávajú dohľad najväčšie svetové regulačné orgány vrátane FCA, CySEC a KNF. Už viac ako 18 rokov poskytuje skupina XTB retailovým investorom okamžitý prístup na stovky trhov po celom svete. XTB je fintech spoločnosť založená na dôvere, technológiách a podpore. Od roku 2004 skupina XTB rozšírila svoje podnikanie, ktoré teraz pokrýva 13 hlavných trhov v Európe, Latinskej Amerike a Ázii, a získala si dôveru viac ako 581 000 zákazníkov. Používa vlastné ocenené platformy xStation a xStation Mobile. Prostredníctvom X-Open Hub poskytuje XTB finančným inštitúciám na celom svete špičkovú technológiu. Více na: www.xtb.com

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu