Vo východnej Európe je potrebná väčšia prítomnosť NATO

Bukurešť 10. mája (TASR) – Východoeurópske členské štáty Severoatlantickej aliancie (NATO) by si želali väčšiu prítomnosť spojeneckých vojenských síl na východnom krídle tohto bloku. Uviedol to rumunský prezident Klaus Iohannis v pondelok po skončení videosummitu prezidentov krajín Bukureštskej deviatky (B9), s ktorými sa spojil aj americký prezident Joe Biden. Informovala o tom agentúra Reuters.

„NATO musí pokračovať v posilňovaní svojho obranného ako aj aj…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
Najnovšie
Podobné

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here