Naí Dillí 12. mája (TASR) – Úrady v severoindickom zväzovom štáte Bihár nainštalovali sieť cez rieku Ganga po tom, ako aj na svoje brehy vyplavila desiatky mŕtvol, o ktorých sa predpokladá, že ide o obete spojené s ochorením COVID-19. Informovala o tom v stredu agentúra AFP.
Sieť umiestili do Gangy v oblasti hraníc Biháru s Uttarpradéšom, kde zároveň zvýšil aj počet hliadok. Podľa agentúry AFP sa tamojší obyvatelia zbavovali tiel svojich príbuzných v rieke,…