nedeľa, 23 júna, 2024

Spravte všetko preto, aby ste sa vo svojej študentskej izbe cítili dobre

V týchto dňoch sa vysokoškolákom začína letný semester. Po dlhej dobe sa vracajú na internáty alebo na byty. Čaká ich nový semester, ktorý môže priniesť veľa nového. Väčšinu času budú študenti tráviť, mimo školy, práve vo svojej izbe. Ich izba je miestom, kde sa nielen učia, ale prakticky tam prebieha ich celý život. Ako teda zariadiť izbu tak, aby v nej nič nechýbalo?

Problémom študentských izieb je, že sú častokrát príliš prázdne a doslova z nich vyžaruje neutrálna energia. V izbe sa väčšinou nachádza stôl so stoličkou, posteľ a skriňa. Čo doplniť do tejto miestnosti tak, aby pôsobila plnším dojmom, a zároveň mali pridané veci aj svoje praktické využitie?

Úložný priestor pre školské potreby

Ak sa vám na stole, posteli či zemi váľajú skriptá, učebnice a hromady papierov, mali by ste si kúpiť poriadne kvalitnú komodu, do ktorej si poukladáte všetky študijné materiály. Takáto komoda vám vhodne vyplní priestor, a zároveň nájde svoje praktické využitie. Môžete do nej okrem materiálov na učenie vložiť všetko, čo k učeniu potrebujete – veci z papiernictva, kalkulačku, čisté papiere, laboratórny plášť…

Miesto na všetky dôležité veci

Nie je nič lepšie, než mať pri posteli postavený nočný stolík. Nočný stolík pri posteli znamená, že máte miesto na veci, ktoré akurát používate – rozčítaná kniha, telefón, pohár s vodou, retiazka na krk. Všetky tieto veci budete mať vďaka nočnému stolíku hneď poruke a najmä na jednom mieste.

Niečo na ozvláštnenie

Ak chcete trošku vylepšiť vašu izbu, musíte niečím vyplniť aj steny. Nakoľko už nie je éra lepenia plagátov, môžete si vybrať nejaký pekný obraz a ten si zavesiť na stenu. Obraz vyplní priestor, a zároveň bude pôsobiť veľmi esteticky.

Zdroj obrázka:

Dmytro Zinkevych / Shutterstock.com

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu