sobota, 2 marca, 2024

S čím všetkým vám pomôže hodinový manžel?

Nielen ženy potrebujú niekedy pomôcť pri skladaní nábytku alebo pri oprave kuchynského drezu. Aj muži môžu byť niekedy bezradní, najmä ak sa bežne pohybujú v inom prostredí, napríklad v kancelárii. Čo robiť, ak skutočne neviete, ako nainštalovať nábytok? Máme riešenie! Zavolajte si hodinového manžela.

Hodinových manželov možno poznáte predovšetkým z filmov. Vedeli ste, že aj na Slovensku máme firmu, ktorá ponúka túto službu? Hodinový manžel v Bratislave je vám k dispozícií.

S čím všetkým vám dokáže pomôcť hodinový manžel?

Práca s nábytkom

Hodinový manžel je odborník, ktorý má bohaté skúsenosti s nábytkom. Nemusíte sa preto obávať, že by si neporadil s komplikovanou konštrukciou. Môžete sa spoľahnúť, že zvládne poskladať zložitú posteľ, namontovať regály alebo zavesiť skriňu.

Oprava porúch v domácnosti

Ak si dokážete poradiť sami s nábytkom, zvládnete opraviť aj pokazené umývadlo? Aj toto každý správny hodinový manžel zvládne. Každý pracovník na tejto pozícií má odborné znalosti a prinesie si so sebou potrebné nástroje.

Drobné opravy a poradenstvo

Máte otázky ohľadom nábytku či rôznych drobných opráv, ktoré by ste v budúcnosti chceli zvládnuť aj sami? Nechajte si poradiť. Hodinoví manželia dbajú na to, aby bola ich práca kvalitná. Neváhajte sa ich preto opýtať, ak budete mať otázku. Poradia vám.

Firma Foxway neponúka len služby hodinového manžela, využiť ju môžete aj v prípade, že hľadáte bezpečné sťahovanie v Bratislave.

Ako sa k nemu dostanete?

V prvom rade musí prebehnúť konzultácia, počas ktorej vysvetlíte, s čím potrebujete pomôcť. Na základe toho sa stanoví čas a deň, kedy bude práca prebiehať. Následne príde hodinový manžel ku vám domov a odpracuje svoju časť. Na záver vám vyúčtuje čas, počas ktorého u vás doma pracoval. Po jeho odchode budete môcť nábytok a všetky zariadenia opäť využívať naplno! 

Zdroj obrázku: Kostiantyn / stock.adobe.com

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu