pondelok, 27 mája, 2024

Rozdiel medzi barber a kaderníckym salónom je v zariadení interiéru 

Snom každého z nás je odísť z barber alebo kaderníckeho salóna krajší, sviežejší, ale tiež oddýchnutejší. Zahodiť za hlavu starosti bežného dňa a aspoň tých niekoľko minút venovať čas len sebe a nechať sa rozmaznávať starostlivosťou profesionálov. K navodeniu tej správnej relaxačnej nálady však veľkou mierou prispieva tiež samotný interiér salóna. Len kvalitné zariadenie, príjemné a funkčné osvetlenie a štýlové doplnky dokážu navodiť tú správnu atmosféru na prácu aj na relax.

Kadernícke zariadenie, ktoré nás dostane

Ženy sú od prírody tvory náročné a ambiciózne. Ich nároky na výber šiat, doplnkov, ale tiež manželov sú veľmi vysoké a špecifické. Je teda len prirodzené, že rovnako vysoký štandard očakávajú aj od iných.

Kvalitný kadernícky salón preto musí okrem profesionálne zdatnej obsluhy spĺňať aspoň základné estetické požiadavky.

A keďže čas strávený v kaderníckom kresle sa často ráta na hodiny, príjemná atmosféra kaderníckeho salóna môže v jeho prosperite zohrávať veľmi kľúčovú úlohu.

Aké kadernícke zariadenie teda urobí z priemerného salóna prvotriedny? Základom sú iste kvalitné kadernícke kreslá, v ktorých sa nielen pohodlne sedí, ale sú tiež prispôsobené práci samotných kaderníkov.

Kvalitné a ľahko udržateľné materiály, ergonomické tvarovanie a, samozrejme, skvelý dizajn.

Zabudnúť nesmieme ani na pohodlné umývacie boxy a osvetlenie na prácu aj na relax. Možnosť posedieť si v príjemnom prostredí či už počas čakania pred úpravou vlasov, alebo počas nej otvára veľa možností, ako do salóna dostať aj kúsok pohodlia z našich obývačiek či spoločenských salónov.

Zásadné slovo v celkovom outfite salóna však okrem kaderníckeho zariadenia zohráva aj finálna úprava stien, podláh a ich celkové farebné prevedenie.

Množstvo zrkadiel, ktoré sú v takýchto interiéroch neodmysliteľné, už môže výsledný estetický efekt salóna len vyzdvihnúť.

Barber nábytok – to je celkom iná šálka kávy

Ak čakáme, že v baber salónoch nás nedokáže nič zaujať a že svojím dizajnom nemajú pánskej klientele čo ponúknuť, sme na omyle.

Moderné barber salóny sú zrkadlom súčasného moderného muža a odrážajú jeho pravé chlapské ja. Aj barber nábytok je preto cielene navrhnutý tak, aby mužovi poskytoval čo najväčšie pohodlie, no zároveň pôsobil mužne a elegantne. Prím tu teda zohráva hlavne kombinácia kvalitnej kože a kovu.

Zemité farby v spojení s prírodnými materiálmi, ako je drevo, kameň či tehla, už len dotvoria celkovú atmosféru salóna, kde sa všetko točí okolo starostlivosti o vlasy a bradu pánskej časti populácie.

Aj keď sú zariadenia kaderníckych salónov či barber nábytok dôležitými atribútmi každého z nich, čo by boli bez skúsených a profesionálnych kaderníkov a holičov?

Veď naše kroky k nim pravidelne smerujú hlavne kvôli ich zručnosti a šikovnosti.

Štýlovo a pohodlne zariadené salóny sú len pridanou hodnotou každého z nich a vítanou možnosťou pre nás zákazníkov, tešiť sa znova na každú návštevu v ich príjemnom prostredí.

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu