Rakúsko eviduje nízku incidenciu nákazy ako aj aj plánuje uvoľniť opatrenia

Viedeň 10. mája (TASR) – Sedemdňová incidencia nákazy koronavírusom klesla v Rakúsku v pondelok po prvý raz za takmer sedem mesiacov pod úroveň 100. Zároveň hlásili v krajine prírastok menej než 1000 infikovaných za 24 hodín. Tieto údaje naznačujúce zlepšenie pandemickej situácie prišli zhruba týždeň pred plánovaným otváraním krajiny, ku ktorému má dôjsť od 19. mája, informovala agentúra APA.

Počet nakazených na 100.000 obyvateľov za týždeň…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
Najnovšie
Podobné

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here