streda, 22 mája, 2024

Obujte si Vansky a cíťte sa dobre celý deň

Už niekoľko desiatok rokov dobíjajú svet tenisky značky Vans. Či ráno idete do školy alebo do práce, je veľmi pravdepodobné, že stretnete niekoho, kto má obuté práve tieto tenisky. Vansky nosia ľudia počas celého roka. Čím to je, že si získali srdcia toľkých mladých aj starších a patria medzi najobľúbenejšie tenisky vôbec?

Každá značka má svoj príbeh a výnimkou nie sú ani tenisky Vans. Pôvodne sa vyrábali a predávali len v Amerike, zvyšok sveta o nich nikdy nepočul.

Prečo nosia tenisky Vans najmä mladí?

Tenisky sa od bežných modelov líšili svojou podrážkou. Podrážku mali doslova hrubú. To oslovilo mladú generáciu, ktorá svoj voľný čas trávila na „skejtoch“. Postupne si tenisky kupovali aj mladí študujúci na univerzitách, až sa z nich stal veľký trend. Tieto tenisky sa vyrábajú aj v mnohých limitovaných edíciách, ktoré sú mladým blízke, keďže ide napríklad o Disney alebo Star Wars.

Spoločný znak Vans tenisiek

Hoci ubehlo už viac než 50 rokov a spoločnosť Vans prišla so skutočne rôznymi modelmi, jednu vec však majú všetky spoločnú. Pre „Vansky” je typický biely pás alebo pruh, ktorý sa tiahne po celej dĺžke tenisiek. Kedysi by ste ich zohnali len v čiernej farbe, dnes si farbu môžete vybrať z bohatej ponuky.

Existuje výnimka s jedinečným názvom

Zatiaľ čo skutočne všetky modely majú biely pásik, jeden model ho nemá. Ide o model Vans Authentic, ktoré namiesto neho majú bielu vlajku s nápisom – VANS. Nízke tenisky, ktoré nikdy nesklamú a hodia sa ku všetkému. Mať doma jeden pár týchto tenisiek je skutočne výhra. Môžete ich vyprať, keď sa zašpinia, vydržia vám dlho a vyzerajú veľmi trendy.

Možností je nekonečne veľa

Vans Authentic kúpite nielen v rôznych farbách, ale aj s rôznymi vzormi či potlačou. Môžete si dokonca vybrať biele prevedenie s farebnou podrážkou alebo, naopak, kúpiť si môžete aj „popísané“ tenisky. Nesmieme zabudnúť ani na starú dobrú klasiku, ktorou sú štvorčekové alebo kvetované modely.

Tenisky, ktoré sa objavujú vo filmoch

Sú natoľko obľúbené, že ich môžete vidieť aj v mnohých filmoch. Najznámejšie sú asi kožené Vans hnedej farby, ktoré nosí Bella v známym upírskych filmoch Twilight.

Môžete si dať s kamarátmi výzvu, kto nájde viacej „Vansiek” vo filmoch. Pre nikoho by to nemal byť problém. A navyše to bude zábava!

Ak ešte nemáte svoj pár doma, určite túto chybu napravte. Nebude trvať dlho a stanú sa vaším najobľúbenejším párom tenisiek, ktoré doma máte. Tenisky Vans sú v ponuke na stránke Footshop.sk, kde nájdete veľmi široký výber vrátane spomínaných Vans Authentic. Práve na ftshp zoženiete obuv Vans v každej farbe, aká vám napadne.

Kúpte si Vans tenisky a cíťte sa v nich dobre celý deň!

Zdroj obrázka:
Footshop

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu