sobota, 24 februára, 2024

Nový bratislavský administratívny komplex Lakeside Park 02

Nový bratislavský administratívny komplex Lakeside Park 02, ktorý vznikol v spolupráci spoločností Immocap a WOOD&Company, získal až dve prestížne ocenenia v ankete CIJ Awards – Best office development a Best new office tenant lease transaction.

„Lakeside Park 02 je výnimočný projekt. Trhu komerčných realít ukázal, že flexibilitou a inováciami sa dá dosiahnuť úspech aj v krízových či pandemických časoch. Tieto ocenenia nám to len potvrdili a som veľmi pyšný na náš skvelý tím,“ povedal  Martin Šramko, CEO spoločnosti Immocap. 

Každý, kto za posledné 2 roky niečo staval, asi dá za pravdu, že to bolo dosť náročné obdobie. Aj preto si toto ocenenie mimoriadne vážime. Lakeside park 02 začal písať mimoriadne úspešný príbeh a teším sa, že WOOD&Company sú jeho súčasťou,skonštatoval investičný riaditeľ  WOOD&Company Martin Šmigura.

Prestížna anketa CIJ Awards má na Slovensku už 18-ročnú tradíciu v oceňovaní tých najúspešnejších v oblasti realít. Okrem odbornej poroty sa do hlasovania o najlepšie komerčné projekty môže zapojiť aj verejnosť. Projekty sú oceňované v šiestich hlavných kategóriách: development, transakcie, manažment, služby, environment, grand finale.

Lakeside Park 02 na trh prináša 14 370 m2 energeticky efektívnych kancelárskych plôch s najmodernejším štandardom na 12 poschodiach s výhľadom na panorámu Malých Karpát a jazero Kuchajda. Projekt vyniká najmä svojím udržateľným konceptom a viacerými technologickými inováciami. Medzi firmami, ktoré tu budú sídliť, sú spoločnosti ako Plzeňský Prazdroj, Innovatrics, Zľava Dňa, Reming Consult, Etops, DaneTax, Malina, UP Slovensko a Adifex.

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu