utorok, 5 júla, 2022

Narodeniny partnera: čo mužovi urobí radosť?

Foto: Unsplash.com

Narodeniny sú pre každého z nás špeciálnou príležitosťou. Jeden deň v roku nám ľudia venujú viac pozornosti ako obyčajne. Výberom darčeka chceme oslávenca potešiť a často si ním lámeme hlavu niekoľko dní alebo týždňov dopredu. Narodeniny partnera sú ešte dôležitejšie. Darčekom mu chcete vyjadriť, že vám na ňom skutočne záleží. Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré urobia radosť každému mužovi. Aj tomu vášmu.

1. Niečo pekné na oblečenie

Oblečenia nikdy nie je dosť. Páni sa tiež chcú páčiť. Svojho partnera dobre poznáte. Viete, čo nosí najradšej. Mikiny patria medzi najobľúbenejšie kúsky pánskych šatníkov. Moderná pánska mikina s potlačou alebo bez urobí radosť vždy. Výber prispôsobte vkusu svojho partnera alebo stavte na niečo originálne. Výber je pestrý. Mikinu v obľúbenej farbe si oblečie do práce, ale využije ju aj pri športe, či rôznych voľnočasových aktivitách. Univerzálnejší darček na oblečenie určite nenájdete.

Foto: Budchlap.sk 

2. Pohodlné kreslo, ktoré bude len jeho

Leňošenie patrí k najobľúbenejším pánskym činnostiam. Po náročnom dni v práci si váš partner oddych zaslúži. Spojte príjemné s užitočným. Partnerovi vytvorte miesto, ktoré bude len jeho a vy vďaka pohodlnému kreslu získate zaujímavý doplnok, ktorý do obývačky vnesie poriadnu iskru. Žiadny strach. Partnerovi to neprezradíme. Kniha od obľúbeného spisovateľa k tomu a partnera presvedčíte o tom, že vám na jeho pohodlí naozaj záleží.

3. Personalizovaný darček, ktorý poteší. A nielen raz

Veľkej popularite sa v súčasnosti tešia personalizované darčeky. Hrnček s originálnym citátom, vankúš s vašou spoločnou fotografiou, či tričko s potlačou, ktorú ste vymysleli len pre neho. Tento darček si vyžaduje viac kreativity, ale darček má pre obdarovaného hodnotu, ktorá sa peniazmi nedá vyčísliť. Pocit, že ste si pri výbere a tvorbe darčeka pre neho dali tak záležať sa zaplatiť nedá. Okrem toho, je to darček, ktorý nikdy nezovšednie. Vášho partnera pohladí na duši vždy, keď sa naň pozrie.

Foto: Unsplash.com

4. Darček s poriadnou dávkou adrenalínu

So zážitkom, s poriadnou dávkou adrenalínu sa váš partner pochváli každému, koho stretne. Je to darček, ktorý mu nikto nikdy nezoberie a v spomienkach sa k nemu neraz vráti. Tandemový zoskok padákom, off-road jazda, degustácia rumov s cigarou, či bežecký kurz. Porozmýšľajte, o čom netradičnom rozpráva váš partner najčastejšie. Splňte mu sen a doprajte mu zážitok, do ktorého by sám nikdy neinvestoval. Peniaze vždy treba na niečo dôležitejšie. Keď si nie ste istá, vyriešte to darčekovou poukážkou, ktorú môže využiť len na adrenalínový zážitok podľa svojho výberu.

5. Wellness len pre vás dvoch

Práca a deti vás naplno zamestnávajú. Na seba nemáte čas. Urobte radosť nie len partnerovi, ale aj sebe. Rezervujte víkendový pobyt na nejakom zaujímavom mieste a deti odneste k starým rodičom. Potešíte sa aj vy, aj oni. Na romantickom wellness pobyte zabudnete na každodenné starosti, oddýchnete si a budete mať čas len pre seba. Na vzťahoch treba pracovať, aj keď ste spolu už roky. Spoločne strávené chvíle sú pre dobre fungujúci vzťah veľmi dôležité. Na dôchodku na ne budete veľmi radi spomínať.

Foto: Unsplash.com

6. Hodinky, ktoré nemajú pod kontrolou len čas

K správnemu chlapovi patria poriadne hodinky. Dodávajú mu mužnosť. Inteligentné hodinky o ňom prezradia skoro všetko. Medzi ich najčastejšie funkciám patrí krokomer, kompas, barometrický výškomer, výber športovej aktivity, informácie o prichádzajúcom hovore, SMSkách, notifikáciách, či počasí. Funkcií je samozrejme oveľa viac. Je len na vás, aké hodinky partnerovi vyberiete a koľko do nich investujete. Skryte všetky spomenuté funkcie do elegantného obalu, aby ich váš partner mohol mať na ruke naozaj stále. 

 

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Advertisement -
PODOBNÉ SPRÁVY
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here