pondelok, 17 júna, 2024

Moderné elektrické podlahové kúrenie, ktoré vám dokonale rozumie

Moderné elektrické podlahové kúrenie prináša do vašich domovov a priestorov revolučný spôsob pohodlného vytvárania tepla, ktoré si zamilujete. Táto inovatívna technológia využíva v oblasti elektrického vykurovania a inteligentných regulácií najmodernejšie technológie, ktorú majú  schopnosť zaistiť vám príjemný teplotný komfort v takej kvalite, akú požadujete a v momente, kedy je to potrebné.

Pokračujte v čítaní a oboznámite sa s výhodami a funkciami tohto moderného elektrického podlahového kúrenia od spoločnosti Heat Decor.

Elektrické podlahové kúrenie, ktoré šetrí peniaze a miesto

Elektrické podlahové kúrenie od Heat Decor je inovatívnym riešením, ktoré prináša do vašich domovov nie len pohodlné teplo, ale aj úsporu financií a miesta. Ako je to možné?

Dôvodov je viacero. Elektrické infračervené podlahové kúrenie je vyrábané špeciálnou technikou potlače fólií  nanočiastočkami uhlíka, ktoré pracujú tak, že elektrickú energiu premieňajú na čisté teplo. Uhlíková vrstva je napájaná zbernicou z medi a striebra, pričom všetky tieto elementy je ľahké recyklovať.

Veľkým prínosom je aj minimálna hrúbka a jednoduchý systém inštalácie fólií. Poteší aj termostat, ktorým môžete, po pripojení na domácu elektrickú a internetovú sieť, ovládať a regulovať teplotu v interiéri z pohodlia svojho mobilu a bez ohľadu na to, kde sa aktuálne nachádzate. Na riadenie tohto inteligentného podlahového kúrenia nepotrebujete ani žiadne špeciálne miestnosti, pričom sa systém vyznačuje vysokou mierou efektivity a minimalizáciou potreby tradičných radiátorov či kotlov.

Univerzálne vykurovacie fólie

Za úspechom tohto moderného systému od spoločnosti Heat Decor sa skrývajú špeciálne vykurovacie fólie, ktoré si môžete vybrať v ich rôznych sériách.

Vykurovacia fólia zo série HD-G sa vyznačuje hrúbkou len 0,338 mm, ktorá je navrhnutá pre inštaláciu pod plávajúce podlahy. Séria EPL predstavuje prémiový produkt s robustnou konštrukciou a neuveriteľne dlhou životnosťou, určený primárne na inštaláciu pod poter. Na druhej strane, vykurovacia fólia série PRO je profesionálna rada s vylepšenou tvrdosťou, ktorá je vhodná najmä pre inštaláciu pod vinylové krytiny.

Séria G je chránená 10-ročnou zárukou, trieda EPL sa môže pochváliť 25-ročnou zárukou a séria PRO je vybavená až 30-ročnou zárukou. S týmito vykurovacími fóliami tak získate spoľahlivý a trvácny vykurovací systém na celý život.

Oplatí sa ale vedieť, že vykurovacie fólie nie sú vhodné a určené pre inštaláciu pod plávajúce podlahy vo vlhkých priestoroch. Ak ale predsa len plánujete inštalovať vykurovacie fólie v kúpeľni, je nevyhnutné mať nad nimi betónový poter s minimálnou hrúbkou 5 cm.

Tieto obmedzenia zaisťujú bezpečné a spoľahlivé fungovanie vykurovacej fólie a zároveň kompletnú ochranu systému pred vlhkosťou a inými faktormi, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť jeho prevádzku. Ak ale chcete inštalovať podobné a bezstarostné vykurovacie riešenie aj v náročnejších prostrediach, alternatívnou možnosťou môžu byť rovnako efektívne a na ovládanie nenáročné vykurovacie rohože.

Zdroj obrázkov: www.heatdecor.sk

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu