piatok, 19 apríla, 2024

Luxusné obliečky na vankúše? Prečo nie? Cassia prekvapí.

Z času na čas možno máte pocit, že vo vašom interiéri niečo chýba. Nepôsobí útulne, alebo sa vo všetkých miestnostiach necítite maximálne pohodlne? Možno vám chýbajú práve vankúše. Vankúše sa ako doplnok do interiéru hodia úplne však. Niet sa čomu čudovať, že sú súčasťou obydlí odpradávna. Plnia pritom rôzne funkcie – ľudia ich s veľkou obľúbou používajú ako dekorácia na posteľ alebo na gauč, ale môžu spĺnať aj funkčnú úlohu, pretože sa o ne dá pohodlne oprieť a v prípade potreby na nich odpočinúť.

V praxi máte na výber z veľkého množstva rôznych druhov a tvarov vankúšov podľa svojich predstáv. Ak ich práve teraz hľadáte, na Cassia nájdete to pravé. Vankúše môžete jednoducho vyberať online, pretože na webovej stránke nájdete všetky informácie, ktoré budete potrebovať.

Ako si vankúše vyberať? Skúste sa riadiť niekoľkými jednoduchými pravidlami:

  1.   Zladenie s interiérom – ak chcete, aby celý interiér ladil, prispôsobte farbu vašich vankúšov celému interiéru. Nemusí ísť zásadne o celkom rovnakú farbu, stačí, ak zladíte vaše vankúše tón v tone s miestnosťou, kde budú uložené.
  2.   Vanúše vám môžu poslúžiť na mnoho účelov – v našej ponuke nájdete vankúše, ktoré môžete využiť do mnohých miestností, ako napríklad do obývačky alebo do spálne.
  3.   Vankúše ako dekorácia – nechajte sa prekvapiť! V ponuke nájdete okrem klasických poťahov na vankúše aj iné výnimočné – ako sú gobelínové vankúše, pletené vankúše či chlpaté vankúše. Výber je naozaj široký.
  4.   Sezónnosť – čo takto prispôsobiť obliečky vašich vankúšov aj sezóne? Je skvelé, ak občas aspoň minimálne meníte prvky vášho interiéru. Kým úprava rôznych druhov dekorácií môže byť veľmi náročná a aj drahá, práve vankúše sú skvelým spôsobom, ako priniesť do vášho interiéru vždy niečo nové a vytvoriť tak aspoň malú zmenu.

Vankúše sú skutočne jedným z najvýraznejších doplnov, čo sa týka interiérového dizajnu. Je iba na vás, do akej miery budete kreatívny aj pri výbere obliečok. Ich úlohou je, ako už sme spomínali, skrášliť, ale tiež zútulniť interiér. V spálni je tiež veľmi pravdepodobné, že vám občas poslúžia aj na oddych. Výhodou dekoračných vankúšov a luxusných obliečok je to, že ich kedykoľvek môžete vymeniť.

A čo materiál?

Čo sa týka materiálu, dbajte na estetickú, ale aj praktickú stránku. V našej ponuke nájdete v podstate akýkoľvek materiál, z ktorého môže byť obliečka vyrobená. Predstavte si vankúše z kože, koženky, bavlny alebo kožušiny. Takéto materiály sa bez problémov hodia do každej miestnosti, a to predovšetkým do koloniálneho a moderného štýlu.

Zo všetkých materiálov, ktoré sa na obliečky na vankúše používajú, je stále najviac populárna klasika v podobe bavlny. Práve ak sa neviete rozhodnúť, z akého materiálu by mohli byť vaše vankúše vyrobené, vsaďte na klasiku v podobe bavlny, pretože ňou nikdy nič nepokazíte. Na druhej strane však tento materiál nie je ani ničím výnimočný. Preto ak chcete niečo extra, vyberte si niektorý z iných materiálov, ktoré nájdete u nás.

Čo takto hodváb, zamat alebo vzorové materiály? Hodváb či zamat pôsobia veľmi nežne a nadčasovo. Miestnosť získa vďaka takýmto luxusným obliečkam okamžite punc pôvabu. Treba si však tiež zapamätať, že sa nehodia k úplne akémukoľvek druhu nábytku. Skvele ladia s orientálnym štýlom, ale aj v mestskom, ženskom štýle interiéru.

A čo taký vzor na vankúši?  Najlepšie spravíte, keď budete vychádzať z daného štýlu interiéru, ktorý v danej miestnosti máte.experinmentujte! Ak sa vám tento štýl nebude páčiť dlhodobo, jednoducho ho vymeníte. Môžu to byť kvety, geometrické vzory, ale tiež jednofarebné alebo abstraktné vzory. Stačí si vybrať!

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
[td_block_9 modules_on_row="eyJwaG9uZSI6IjEwMCUifQ==" limit="1" hide_audio="yes" show_btn="none" image_height="eyJhbGwiOiI1NyIsInBob25lIjoiNzUifQ==" show_excerpt="none" modules_gap="eyJhbGwiOiIyMCIsInBvcnRyYWl0IjoiMTIifQ==" f_title_font_family="521" f_title_font_size="eyJhbGwiOiIxNSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTMifQ==" f_title_font_line_height="1.2" show_com="none" modules_category="above" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" modules_category_padding="0" cat_bg="rgba(0,0,0,0)" cat_txt="#1e73be" f_cat_font_family="" f_cat_font_weight="400" all_underline_height="1" title_txt_hover="#000000" art_title="6px 0 4px" image_size="td_485x360" f_meta_font_family="" video_icon="eyJhbGwiOiIzMCIsInBvcnRyYWl0IjoiMjAiLCJwaG9uZSI6IjIwIn0=" f_title_font_weight="500" f_meta_font_weight="400" f_cat_font_size="11" category_id="" show_author="eyJwb3J0cmFpdCI6Im5vbmUifQ==" f_meta_font_size="eyJwb3J0cmFpdCI6IjEwIiwicGhvbmUiOiIxMCJ9" meta_padding="eyJwaG9uZSI6IjAgMCAwIDEycHgifQ==" image_width="eyJwaG9uZSI6IjMwIn0=" image_floated="eyJwaG9uZSI6ImZsb2F0X2xlZnQifQ==" all_modules_space="eyJhbGwiOiIzNiIsInBob25lIjoiMjAifQ==" time_ago_add_txt=""][td_block_9 modules_on_row="" limit="4" hide_audio="yes" show_btn="none" image_height="eyJhbGwiOiIxMDAiLCJwaG9uZSI6Ijc1In0=" show_excerpt="none" modules_gap="20" f_title_font_family="521" f_title_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSIsInBob25lIjoiMTUifQ==" f_title_font_line_height="1.2" show_com="none" modules_category="above" tdc_css="eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" modules_category_padding="0" cat_bg="rgba(0,0,0,0)" cat_txt="#1e73be" f_cat_font_family="" f_cat_font_weight="400" all_underline_height="1" title_txt_hover="#000000" art_title="6px 0 4px" image_size="td_218x150" f_meta_font_family="" video_icon="20" f_title_font_weight="500" f_meta_font_weight="400" f_cat_font_size="11" category_id="" offset="1" image_floated="eyJhbGwiOiJmbG9hdF9sZWZ0IiwicG9ydHJhaXQiOiJoaWRkZW4ifQ==" image_width="eyJhbGwiOiIzMCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjIwIn0=" meta_padding="eyJhbGwiOiIwIDAgMCAxM3B4IiwicG9ydHJhaXQiOiIwIn0=" all_modules_space="eyJhbGwiOiIyMCIsInBvcnRyYWl0IjoiMTYifQ==" show_author="eyJhbGwiOiJub25lIiwicGhvbmUiOiJpbmxpbmUtYmxvY2sifQ==" sort="" f_meta_font_size="eyJwb3J0cmFpdCI6IjEwIiwicGhvbmUiOiIxMCJ9"]
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
[td_block_9 modules_on_row="" hide_audio="yes" show_btn="none" image_height="eyJhbGwiOiIxMDAiLCJwaG9uZSI6Ijc1In0=" show_excerpt="none" modules_gap="20" f_title_font_family="521" f_title_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSIsInBob25lIjoiMTUifQ==" f_title_font_line_height="1.2" show_com="none" modules_category="above" tdc_css="eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==" modules_category_padding="0" cat_bg="rgba(0,0,0,0)" cat_txt="#1e73be" f_cat_font_family="" f_cat_font_weight="400" all_underline_height="1" title_txt_hover="#000000" art_title="6px 0 4px" image_size="td_218x150" f_meta_font_family="" video_icon="20" f_title_font_weight="500" f_meta_font_weight="400" f_cat_font_size="11" category_id="23" offset="1" image_floated="eyJhbGwiOiJmbG9hdF9sZWZ0IiwicG9ydHJhaXQiOiJoaWRkZW4ifQ==" image_width="eyJhbGwiOiIzMCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjIwIn0=" meta_padding="eyJhbGwiOiIwIDAgMCAxM3B4IiwicG9ydHJhaXQiOiIwIn0=" all_modules_space="eyJhbGwiOiIyMCIsInBvcnRyYWl0IjoiMTYifQ==" show_author="eyJhbGwiOiJub25lIiwicGhvbmUiOiJpbmxpbmUtYmxvY2sifQ==" sort="random_posts" f_meta_font_size="eyJwb3J0cmFpdCI6IjEwIiwicGhvbmUiOiIxMCJ9"]
PODOBNÉ SPRÁVY
[td_block_14 limit="12" category_id="_related_cat"]
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu