Washington 4. mája (TASR) – Dvojica ruských hokejistov v drese Washingtonu Jevgenij Kuznecov i Iľja Samsonov z disciplinárnych dôvodov nehrala v nočnom zápase NHL na ľade New Yorku Rangers. Obaja hráči meškali na tímový míting i tréner Peter Laviolette ich za trest vynechal zo zostavy.
„Pravidlá sa musia dodržiavať. Musia existovať určité hranice, za ktoré sa nedá ísť. Ak niekto pravidlá poruší, musí existovať pripravený niesť za to zodpovednosť,“ povedal Laviolette…