pondelok, 24 júna, 2024

Kancelárie Solar: Priestory v srdci Petržalky ulahodia každému

Hľadáte priestor na prenájom a najviac by ste si želali nájsť kancelárie v lukratívnej časti mesta? Páčia sa vám benefity Petržalky? Neváhajte a stavte na kancelárie Solar!

Polyfunkčný objekt Solar patrí medzi najvyhľadávanejšie miesta pre vytvorenie príjemného pracovného prostredia s dôrazom na perfektnú strategickú polohu metropoly Slovenska.

Táto populárna budova sa nachádza na Budatínskej ulici bratislavskej Petržalky, v blízkom okolí hlavného dopravného ťahu Panónskej ulice.

Práve táto poloha zabezpečuje ideálne napojenie na mestský obchvat, diaľnicu D1, spojenie s ostatnými mestskými časťami i samotným centrom hlavného mesta.

Kancelárie Solar je možné prispôsobiť priamo vám

Jedenásťposchodová budova ponúka nájomcom dokonalý užívateľský komfort.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárie o výmere 1 650 metrov štvorcových, prízemie patrí priestorom vhodným pre obchodné prevádzky spolu s potravinami.

Zvyšné vyššie podlažia sú vyhradené na účely rezidentov komplexu Solar.

Kancelárske priestory na prenájom sú vybavené na modernej úrovni tak, aby ponúkali prvotriedny štandard.

Nechýbajú prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, 24/7 prístup, samozrejmosťou je bezpečnostný systém. Kancelárie Solar je možné flexibilne prispôsobiť nárokom užívateľov k ich maximálnej spokojnosti.

Perfektná dostupnosť i občianska vybavenosť – to je Solar

Podzemné podlažia slúžia ako garáž na parkovanie pre približne 80 automobilov. Parkovanie je tiež možné aj v areáli objektu, k dispozícii je 49 parkovacích miest.

Občianska vybavenosť zahŕňa potraviny priamo na prízemí budovy, populárny potravinový reťazec je vzdialený len 2 minúty autom, obchodné centrum Aupark je taktiež dostupné niekoľko minút autom, najbližšia pošta je vzdialená 3 minúty autom.

Objekt Solar je veľmi dobre dostupný mestskou hromadnou dopravou, množstvo zastávok sa nachádza priamo v okolí budovy.

Ak hľadáte reprezentatívne miesto pre vaše podnikanie a priestor na prenájom len pár minút od centra mesta, s výbornou dostupnosťou a reprezentatívnymi priestormi, Solar bude pre vašu spoločnosť tým pravým orechovým.

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu