pondelok, 22 apríla, 2024

Hotel Lesana – Ideálny na pobyt v horách (RECENZIA)

Jedným z najkrajších miest na Slovensku, kde môžete stráviť dovolenku, je Stará Lesná. Ak hľadáte ubytovanie, odporúčame vám hotel Lesana. V tomto článku vám predstavíme všetky výhody tohto hotela a prečo by ste si ho mali vybrať.

Výhody ubytovania v hoteli Lesana

Hotel Lesana v Tatranskej Lomnici je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v blízkosti Tatier. Hotel ponúka luxusné ubytovanie a nádherný výhľad na Tatry. V tomto článku sa budeme zaoberať rôznymi aspektmi hotela Lesana a jeho okolia.

Výborná poloha

Hotel Lesana sa nachádza v krásnom prostredí. Z okien izieb sa vám naskytne nádherný výhľad na Vysoké Tatry. Okolie hotela je vhodné pre prechádzky a turistiku v letnom období a lyžovanie v zime. Hotel sa nachádza len pár minút chôdze od strediska Tatranská Lomnica, kde sa nachádza lanovka na Lomnický štít.

Kvalitné ubytovanie

Hotel Lesana sa nachádza v krásnom prostredí Tatranskej Lomnice a ponúka luxusné ubytovanie v pokojoch a apartmánoch. V hoteli je k dispozícii reštaurácia, kde si môžete vychutnať skvelé jedlá, bar, ktorý ponúka široký výber nápojov a wellness centrum, kde si môžete oddýchnuť a zrelaxovať sa. Hotel Lesana ponúka širokú ponuku ubytovania pre svojich hostí.

Každá izba je zariadená moderným nábytkom a má vlastné sociálne zariadenie. V hoteli si môžete vybrať z rôznych typov izieb – štandardné izby, apartmány a rodinné izby. Pre náročnejších hostí je k dispozícii aj luxusná veľká izba.

Všetky izby sú moderne zariadené a ponúkajú výhľad na Tatry. Štandardné izby sú ideálne pre jednotlivcov a páry, zatiaľ čo deluxe izby sú vhodné pre rodiny alebo skupiny priateľov. Apartmány sú veľké a prostorné a sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie.

Hotel Lesana ponúka rôzne typy ubytovania vrátane štandardných izieb, deluxe izieb a apartmánov.

Wellness a relax

Hotel Lesana ponúka pre svojich hostí aj wellness a relaxačné služby. V hoteli sa nachádza bazén, sauny a parné kúpele. Pre tých, ktorí chcú relaxovať a oddýchnuť si, je k dispozícii aj masážna miestnosť. V hoteli sa tiež nachádza fitnescentrum s modernými strojmi na cvičenie. Hotel Lesana má aj wellness centrum, ktoré ponúka rôzne služby, ako sú masáže, sauna, bazén a ďalšie. Je to ideálne miesto na oddych a relaxáciu po celodennom preskúmavaní Tatier.

Výborná gastronómia

Hotel Lesana má vynikajúcu reštauráciu, kde si môžete vychutnať skvelé jedlá.

Ponúka široký výber jedál z tradičnej slovenskej kuchyne aj medzinárodnej kuchyne. Bar v hoteli ponúka široký výber nápojov vrátane kávy, čaju, alkoholických a nealkoholických nápojov. Hotel Lesana ponúka pre svojich hostí aj vynikajúcu gastronómiu.

V hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Každé ráno je pre hostí pripravený bohatý raňajkový bufet.

Profesionálny prístup personálu

Personál hotela Lesana je veľmi profesionálny a ústretový. Pri príchode na hotel vás privítajú úsmevom a snažia sa vám vyjsť v ústrety v každej situácii.

Snažia sa urobiť všetko pre to, aby ste sa u nich cítili ako doma.

Čo robiť v okolí?

Okolie hotela Lesana ponúka množstvo aktivít a zaujímavostí. Tatry sú ideálnym miestom pre turistiku, cyklistiku, lyžovanie a ďalšie outdoorové aktivity.

V blízkosti hotela sa nachádza aj golfový klub s 27 jamkami, ktorý ponúka skvelú zábavu pre golfistov.

Aktivity pre deti

Pre rodiny s deťmi je v hoteli Lesana pripravená široká ponuka aktivít. Deti si môžu vybrať z mnohých zábavných aktivít, ako sú detský kútik, stolný futbal, šípky a iné hry.

V letnom období sa deti môžu vyšantiť na trampolíne alebo si zahrať na ihrisku.

 

Možnosti výletov

Okolie Starej Lesnej je plné krásnych miest, ktoré stoja za návštevu. V okolí hotela Lesana sa nachádza množstvo turistických chodníkov, z ktorých si môžete vybrať tú najvhodnejšiu pre vás.

Ak máte radi adrenalín, môžete si vyskúšať aj zjazd na kolieskových korčuliach alebo zipline.

Kvalita za rozumnú cenu

Hotel Lesana ponúka vysokú kvalitu ubytovania a služieb za veľmi rozumnú cenu. Cena za izbu sa líši v závislosti od typu izby a obdobia pobytu.

V cene ubytovania je zahrnuté aj bohaté raňajkové menu a využívanie wellness a fitness zariadení.

Časté otázky

  1. Aké typy ubytovania ponúka hotel Lesana? Hotel Lesana ponúka štandardné izby, deluxe izby a apartmány.
  2. Má hotel Lesana reštauráciu? Áno, hotel Lesana má vynikajúcu reštauráciu.
  3. Je hotel Lesana vhodný pre rodiny s deťmi? Áno, hotel Lesana má aj izby a apartmány, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi.
  4. Má hotel Lesana wellness centrum? Áno, hotel Lesana má aj wellness centrum s rôznymi službami.
  5. Aké aktivity je možné robiť v okolí hotelu Lesana? V okolí hotelu Lesana je možné robiť turistiku, cyklistiku, lyžovanie, golf a ďalšie outdoorové aktivity.

Záver

Hotel Lesana je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie v Starej Lesnej. Hotel ponúka výbornú polohu, moderné a dobre vybavené izby, wellness a relaxačné služby, vynikajúcu gastronómiu, profesionálny prístup personálu a množstvo aktivít pre deti. Hotel Lesana je tiež ideálnym miestom pre firemné akcie a konferencie.

Navštívte tento skvelý hotel a užite si nezabudnuteľnú dovolenku v Tatrách.

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu