pondelok, 27 mája, 2024

Elektrocentrálu nemusíte kupovať – prenajmite si ju

 Ak máte rodinný dom, záložný zdroj v podobe kvalitnej elektrocentrály sa vám môže vždy hodiť. Nikdy neviete, kedy vás prekvapí výpadok elektrického prúdu. Potrebujete elektrocentrálu, no neviete, či sa vám takáto investícia vyplatí? V Zeppelin SK si ju môžete výhodne požičať.

S elektrocentrálou máte elektrinu vždy po ruke

Ak máte rodinný dom, záložný zdroj v podobe kvalitnej elektrocentrály sa vám môže vždy hodiť. Nikdy neviete, kedy vás prekvapí výpadok elektrického prúdu alebo budete elektrinu potrebovať na vzdialenejšej časti pozemku.

V prípade, že sa na stavbu domu ešte len chystáte alebo plánujete iné stavebné úpravy, ktoré vyžadujú prístup k elektrickej elektrine, je nákup elektrocentrály na pravom mieste. Najmä v prípade, ak na vašom pozemku ešte nebola zriadená elektrická prípojka.

Ak nie ste rozhodnutí a váhate, či sa vám takáto investícia vyplatí, prípadne nemáte dostatok finančných prostriedkov, pomôže vám požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK. Môžete si v nej prenajať elektrocentrálu, ktorá zabezpečí potrebnú elektrickú energiu pre všetku vašu techniku.

Vyskúšajte si elektrocentrálu z požičovne

Elektrocentrály značky Cat® od Zeppelin SK predstavujú svetovú špičku, čo sa týka technických parametrov aj prevádzkových nákladov. Zariadenia sú skonštruované podľa najprísnejších noriem a sú dostupné v otvorených aj kapotovaných verziách.

S výkonmi od 9,5 kVA do 3100 kVA nájdu uplatnenie v takmer každej oblasti. Odborníci zo spoločnosti Zeppelin SK pre vás nájdu riešenie pre zaistenie nepretržitej dodávky elektrickej energie všade tam, kde je to potrebné.

Môžete si vybrať zo širokej ponuky pojazdných, stacionárnych alebo benzínových elektrocentrál. Zeppelin SK vám navyše ponúka pre použité stroje kvalitné zázemie v podobe servisnej prehliadky a širokej siete stredísk na celom území Slovenska. Stroj si prenajmete len na nevyhnutne dlhú dobu za pevnú vopred stanovenú sadzbu. Ušetríte tak vstupné finančné prostriedky, ktoré sú nutné pri kúpe novej elektrocentrály. Zabezpečenie prepravy na miesto nasadenia je súčasťou výhodného prenájmu.

Vyberte si vhodný typ elektrocentrály

Elektrocentrála je zariadenie so spaľovacím motorom a generátorom, ktoré dodáva elektrickú energiu na miestach, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka.

Prípadne môže slúžiť ako záložný zdroj nepredvídaných udalostiach, kedy dôjde k výpadku elektrického prúdu.

Pred výberom vhodného typu elektrocentrály si odpovedzte na tri základné otázky:

  • Aké elektrospotrebiče budete z centrály napájať?
  • Ako často budete elektrocentrálu používať a ako dlho bude musieť vydržať fungovať v nepretržitom režime?
  • V akých podmienkach a kde ju budete najčastejšie používať?

Od všetkých týchto faktorov sa odvíja výber správneho typu elektrocentrály. Motor centrály môže byť benzínový, naftový alebo funguje na plyn či olej.

Podľa typu paliva sa odvíja i výkon elektrocentrály a tým pádom aj možnosti jej aktívneho využitia.

Menšie mobilné benzínové elektrocentrály sa používajú na napíjanie malých spotrebičov ako sú vŕtačky či iné domáce elektrospotrebiče. Pri výstavbe sa odporúča použiť robustnejšiu naftovú elektrocentrálu, ktorá dokáže dlhodobo zabezpečiť elektrickú energiu aj pre náročnejšiu techniku.

Ak sa neviete rozhodnúť, nechajte si poradiť odborníkmi v Zeppelin SK a určite nájdete model vhodný práve pre vaše potreby.

...
Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu