utorok, 16 apríla, 2024

Dodajte svojej kuchyni šarm s týmito sladkými stolovými lampami | Thrifty Decor Chick

Desať pekných lámp na kuchynské dosky ako aj aj police.

Malé lampy na kuchynských linkách vytvárajú takú krásnu, teplú náladu v jednej z najsterilnejších miestností v dome! Toto je trend, ktorý rád ustúpim, asi preto, že sa tomu venujem už roky. 😊

Milujem pridaný šarm lampy na nečakaných miestach. Vyzerajú skvele v hlinených miestnostiach, na pulte v kuchyni ako aj aj dokonca aj v kúpeľniach!

Nízke svetlo je ideálne na večerné malé úlohy ako aj aj vyzerajú tak sladko zasadené pod kuchynské skrinky. ako aj aj textúra peknej základne lampy ako aj aj tienidla tiež rozbíja monotónnosť potrieb na doskách.

Pridal som malé svetielka po celom našom dome ako aj aj aj po rokoch ma stále usmievajú. Na pult našej práčovne som pridal jemné svetlo:

Táto lampa na bielizeň/blato je obzvlášť príjemná, keď nám večer dôjde. Milujem mať rozsvietené mäkké svetlo, keď vchádzame do dverí!

Pár ich mám aj v kuchyni. Táto malá lampa (už nie je k dispozícii od Target) vedľa môjho stojana na koreničky pod skrinkami nám dáva to správne množstvo svetla:

tento príspevok smie pre vaše pohodlie obsahovať pridružené odkazy.

Môžem zarobiť malú províziu, keď nakupujete cez odkazy.

malá lampa na doske

Stmievateľné lampy sú NÁDHERNÉ. Páči sa mi len útulnosť, ktorú dodáva slabé svetlo.

Máme osvetlenie pod skrinkou, ale niekedy uprednostňujem jemné žiariace malé stolové lampy, ktoré ponúkajú ešte viac!

špajza s kuchynskými skrinkami

Aby som to urobil, vyvŕtal som dieru cez policu ako aj aj potom som pretiahol kábel do zásuvky. Mixér ukryje všetky šnúry!

Pri výbere kuchynských lámp je potrebné zvážiť niekoľko vecí…

Majte na pamäti výšku lampy.

Lampy kuchynskej linky musia existovať o niečo menšie ako aj aj kratšie ako aj typická stolová lampa. Napríklad bežná lampa na nočnom stolíku bude pravdepodobne príliš vysoká pre tento druh miesta.

Vzdialenosť medzi hornou časťou pultu ako aj aj spodkom kuchynských skriniek je zvyčajne 18 palcov.

Novšie kuchynské návrhy majú niekedy o niečo väčšiu vzdialenosť, okolo 20 palcov. Takže majte na pamäti, keď budete nakupovať lampy na dosku!

Buďte opatrní pri umiestnení lampy.

Zvážte umiestnenie kuchynskej lampy – samozrejme umiestniť ju hneď vedľa horúcej varnej dosky by nebol najlepší nápad. Navyše, keďže väčšina lámp má látkové tienidlá, nechcete, aby boli blízko kuchárskeho priestoru alebo miesta, kde pravidelne pripravujete jedlo.

Našťastie pulty majú zvyčajne mnoho predmetov, ktoré skryjú káble lampy, ale ak nie, môžete zvyčajne odstrániť plstený kúsok na spodnej časti lampy ako aj aj prebytočnú šnúru vtiahnuť do základne.

Skontrolujte veľkosť ako aj aj výkon žiarovky.

Niektoré z týchto menších lámp používajú iba svietnikové žiarovky, ktoré nevydávajú toľko svetla. Pred nákupom skontrolujte!

Ak chcete jasnejšie svetlo, budete chcieť, aby lampa mala štandardnú objímku E26.

Zozbieral som niekoľko cenovo dostupných svietidiel, ktoré budú vyzerať skvele v každej domácnosti!:

Desať možností lampy na dosku

Desať najlepších tipov pre pekné lampy na kuchynskú dosku:

Existuje toľko ďalších skvelých miest pre trochu svetla, o ktorých ste možno ani neuvažovali! Kedysi som jeden mal na poličke pre domácich majstrov za našou práčkou ako aj aj sušičkou ako aj aj MILUJEM to svetlo v noci:
Polička pre domácich majstrov nad práčkou so sušičkou

ako aj aj rada ich pridávam do knižníc! Odstránil som policu z našej vysokej knižnice v obývačke, aby som do nej mohol umiestniť vyššiu lampu:

Úzka knižnica s lampou
Sivé knižnice Westchester

Pridali ste do svojej kuchyne sladkú lampovú chvíľku? Ak nie, skúste to – myslím, že sa vám to bude páčiť! 🙂

Čítať originálny článok.

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu