Home Spolupráce Leto v plnom prúde a vy ešte nemáte bazén? Stavte na Swim Spa

Leto v plnom prúde a vy ešte nemáte bazén? Stavte na Swim Spa

0
Leto v plnom prúde a vy ešte nemáte bazén? Stavte na Swim Spa

Dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu je pravidelný pohyb a primeraný oddych. Ako to skĺbiť? Praktickým riešením je celoročný bazén s protiprúdom Swim Spa.

Väčšina z nás si uvedomuje, že zdravie je na prvom mieste a zaslúži si primeranú starostlivosť. Jedným z najlepších spôsobov, ako podporiť fyzickú a psychickú kondíciu, je vhodný životný štýl. Ten zahŕňa, napríklad zdravú, pestrú a vyváženú stravu, kvalitný spánok, pitný režim, pozitívne myslenie, pravidelný pohyb a relaxáciu.

Chcete sa začať o seba starať, alebo neustále hľadáte spôsoby, ako zlepšiť životosprávu? Plávajte pravidelne v celoročnom bazéne s protiprúdom s integrovanými hydromasážnymi tryskami pre dokonalú relaxáciu. Lákavá predstava, čo poviete?

Celoročný bazén Swim Spa môžete mať aj vy

Plávanie v celoročných bazénoch má množstvo benefitov, pretože pri tejto športovej aktivite je do tréningu zapojené celé telo. Predstavuje skvelý tréning pre pohybové ústrojenstvo, ale aj kardiovaskulárny systém. Navyše plávanie je ideálnym druhom pohybu pre ľudí, ktorí majú ťažkosti s pohybovým aparátom alebo trpia astmou. Okrem toho pri plávaní spálite množstvo kalórií, zlepšíte si náladu a skvalitníte spánok. Podmienkou je, aby ste sa tomuto športu venovali pravidelne počas celého roka a po tréningu v bazéne si dopriali hydromasáž.

Hovoríte si v duchu, že to je síce pekné, ale nemáte peniaze, aby ste si po celý rok platili plaváreň a vírivku vo wellness centre, a navyše váš pozemok alebo terasa disponuje obmedzeným priestorom? V tom prípade je pre vás riešením Swim Spa. Počiatočná investícia do celoročného bazéna vo vyhovujúcej veľkosti s integrovanými masážnymi tryskami, nainštalovanými na bazénových schodoch, sa vám rýchlo vráti. Navyše je tu možnosť skombinovať Swim Spa so samostatnou vírivkou. Túto alternatívu oceníte vtedy, ak má vaša domácnosť viac členov – aktívnejší si zaplávajú, pohodlnejší si za ten čas vychutnajú pobyt vo vírivke.

Výhody Swim Spa

Je k dispozícii po celý rok

Celoročné bazény Swim Spa s termoizoláciou, odolným termokrytom a úsporným vykurovaním sú stvorené na využívanie počas celého roka. V lete ochladia, v zime zahrejú, pretože teplotu vody si ľahko prispôsobíte aktuálnym poveternostným podmienkam i vlastným preferenciám. To znamená, že plávaniu alebo hydromasáži sa môžete venovať kedykoľvek sa vám zachce.

Predstavuje dokonalé domáce fitness i wellness centrum

Bazén s protiprúdom ponúka jedinečnú príležitosť čerpať fyzické a psychické benefity, ktoré so sebou prináša plávanie. Swim Spa vám umožňuje naplánovať si tréningy a neustále sa zlepšovať, pretože intenzitu protiprúdu si jednoducho regulujete podľa kondície alebo aktuálnej nálady. Schody s masážnymi tryskami celoročného bazéna Swim Spa sú určené pre základnú vodoliečbu. Swim Spa to je jednoducho fitness a wellness v jednom.

Nevyžaduje stavebné povolenie ani špeciálne umiestnenie

V prípade, že si zvolíte nadzemný celoročný bazén s protiprúdom, ktorý sa ľahko prepravuje a jednoducho inštaluje, ušetríte čas potrebný na vybavovanie stavebného povolenia, nevyhnutného pri zabudovaných verziách bazénov. Výhodou Swim Spa je aj to, že  sa dá umiestniť kamkoľvek na záhradu či terasu.

Na trhu je viacero tvarov a veľkostí

Celoročný bazén s protiprúdom má tú výhodu, že sa v ňom dá slušne zaplávať, aj keď má menšie rozmery. Na športové plávanie sa však odporúča celoročný bazén s dĺžkou aspoň 4,5 metra.

Je nenáročný na spotrebu a údržbu

Celoročné bazény sú zhotovené tak, aby prinášali dokonalý pôžitok a šetrili peňaženku. Prevádzka Swim Spa je energeticky nenáročná napríklad preto, že vďaka protiprúdu postačí aj menší objem vody. Plusom je aj jednoduchá údržba.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here