piatok, 23 februára, 2024

Ako vyberať auto pre mamičku s deťmi

Vďaka týmto radám nájdete ideálne auto pre mamičky s deťmi, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a zároveň nebudete mať problém zaparkovať kdekoľvek aj nákupnom centre či úzkych uličkách miest.

Ste fanúšikom značky vozidiel Opel, máte pred sebou radostné obdobie kedy čakáte prírastok do rodiny a uvažujete o kúpe nového vozidla? 

Rozhodli ste sa pre kúpu nového vozidla iba pre vás a deti, ale neviete kde začať?

Hlavne keď sa chystáte na týždenný nákup alebo idete na návštevu k rodine.

Možno vás zaujme model Opel Astra. Zároveň pozrite sa bližšie na mnohé výhody, ktoré v sebe skrývajú aj iné obľúbené modely značky Opel.

Opel Crossland – úžitkový vlastnosti

Vďaka adaptívnym adaptívnym a LED svetlometom bude vaša jazda v zníženej viditeľnosti (napríklad v noci) s Opel Crossland bezpečnejšia a pohodlnejšia. Nemusíte sa báť, že neuvidíte iné vozidlá, alebo že niekto iný neuvidí vás

Interiér

Vďaka praktickému interiéru práve toto SUV ponúka flexibilitu pre každodenné používanie a nádherný dizajn, za ktorým sa ľudia otočia, kamkoľvek prídete. Atraktívny dizajn vás sprevádza aj vnútri priestrannej, praktickej kabíny.

Informačné systémy

Užívajte si pripojenie, kontrolu a zábavu, všade kam vyrazíte. Zážitok z jazdy vodičovi aj ostatným cestujúcim obohatí zvuk zo systému Radio 4.0 IntelliLink i možnosť pripojenia zariadení cez Bluetooth®, Apple CarPlay™ alebo Android Auto™. Vďaka tomu môžete telefonovať, posielať správy a prehrávať hudbu s rukami bezpečne na volante, a súčasne bez problémov sledovať cestu.

Opel Mokka – úžitkový vlastnosti

Objavte úplne nový elektrický model Opel Mokka. Aktuálne čisto elektrická verzia modelu Opel Mokka je pilierom zostavy modelov SUV.

Mokka je stelesnením čistého a odvážneho nového dizajnového jazyka Opel. Táto nová filozofia sa neprejavuje len na povrchu, pretože pod bravúrnym, výrazne športovým zovňajškom sa ukrývajú mimoriadne úsporné pohonné jednotky, prelomové technológie a výnimočné jazdné vlastnosti.

Skvostné detaily

Mokka vyzerá úžasne z každého uhla. Každá línia a prvok, až po ultratenké koncové svetlá LED®, je stelesnením dynamickej formy v spojení s revolučnou funkciou

Automatické núdzové brzdenie

Systém automatického núdzového brzdenia v modeli Mokka je súčasťou komplexnej súpravy asistenčných funkcií, ku ktorým patrí aj asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu a systém upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu. 

Ľahké synchrónne elektromotory s permanentným magnetom s výkonom 136 k sú dokonale vyvážené a vyladené tak, aby suverénne a svižne zvládli jazdu v úzkych uličkách aj po širokých cestách.

Ušetrite peniaze na svojom novom aute

Navštívte internetové stránky spoločnosti MaH a pozrite sa ako vám môžeme pomôcť ušetriť. Bližšie informácie nájdete na našich web stránkach, alebo navštívte niektorú z našich pobočiek a vyberte si z našej širokej ponuky automobilov.

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu