Home Zdravie Ako sa čo najjednoduchšie objednať k lekárovi? No predsa cez internet

Ako sa čo najjednoduchšie objednať k lekárovi? No predsa cez internet

0
Ako sa čo najjednoduchšie objednať k lekárovi? No predsa cez internet

Aké máte skúsenosti s objednávaním sa k lekárovi? A obzvlášť k rôznym „nedostatkovým“ špecialistom, ktorí sú veľmi vyťažení? Nie vždy je to jednoduché, však?

Aj vy máte problém získať termín u niektorých lekárov?

Dovolať sa do ambulancie, keď si tam pacienti podávajú kľučku od dverí ako na bežiacom páse je často priam nemožné. A ísť sa objednať osobne? Aj to je teoretická možnosť, ale čo keď počas ordinačných hodín pracujete a nedá sa vám len tak si odbehnúť? Ešteže existuje možnosť objednania k lekárovi online cez TopDoktor.sk.

Samozrejme, takéto niečo neumožňuje každý lekár, ale tí, ktorí áno, značne uľahčujú svojim pacientom objednávanie. A v konečnom dôsledku aj sebe. Samozrejme, nie každý pacient je aktívnym užívateľom internetu, ale aj tak majú lekári vďaka online objednávaniu podstatne menej telefonátov a klopaní na dvere kvôli termínom.

Jednoduchšie sa to ani nedá

Ako takéto online objednávanie funguje? V prvom rade si pochopiteľne musíte nájsť lekára, ku ktorému sa chcete objednať. Ak ide o nejakého konkrétneho, môžete ho jednoducho vyhľadať podľa mena. V prípade, že nemáte konkrétneho lekára, ku ktorému sa chcete objednať, môžete vyhľadávať aj podľa špecializácie a mesta. Ak si napríklad dáte vyhľadať očného lekára Nitra, zobrazí sa vám zoznam všetkých oftalmológov, ktorí majú svoje ambulancie v Nitre. A vy si môžete vybrať, ku ktorému pôjdete.

Už v zozname lekárov môžete vidieť, ktoré majú najbližšie voľné termíny, takže rozhodnúť pri výbere sa môžete aj na základe tohto údaja. Keď si lekára vyberiete, uvidíte všetky voľné termíny, takže ak nepotrebujete ísť hneď na ten najbližší, môžete si vybrať deň a čas, ktorý vám vyhovuje (samozrejme, ak bude ešte voľný).

Okrem voľby termínu stačí len vyplniť kontaktné údaje a potvrdiť rezerváciu. Prostredníctvom e-mailu vám potom príde potvrdenie o rezervácii. Takéto potvrdenie príde aj lekárovi. A to je všetko. Takto objednať sa môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek (ak budete mať prístup na internet).

Zdroj obrázka:

Autor: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here