streda, 31 mája, 2023

Aké podlahy zvoliť do bytu na prenájom

Podlahy sú významnou súčasťou dizajnu interiéru, a teda môžu mať priamy vplyv na vaše zisky z prenájmu. Poradíme vám, ako vybrať vhodnú podlahu do prenajímanej nehnuteľnosti.

Ideálna podlahová krytina na prenájom nehnuteľnosti mala zabezpečiť, aby sa vaši nájomníci cítili pohodlne a ako doma, mala by sa ľahko udržiavať a mala by byť odolná a nákladovo efektívna.

Podlahy do nehnuteľností na prenájom by mali  vydržať náročnú premávku, psie labky, ak povolíte domáce zvieratá, a množstvo sťahovania nábytku. Prenajímatelia sa sťahujú v priemere každé 2 – 3 roky a sťahovanie je pre podlahu veľkou záťažou. Myslite na to pri výbere podlahy.

Rovnako nezabúdajte ani na to, že nájomníkom sa možno nebude chcieť často upratovať. Podlaha by preto mala byť jednoduchá na údržbu. To vylučuje drevené parkety, ktoré je potrebné pravidelne voskovať.

Luxusné vinylové dlaždice ako najlepšie riešenie

Vinylové podlahy sú dostupné v mnohých dizajnoch a štýloch a stali sa drvivou voľbou medzi majiteľmi domov, ako aj prenajímateľmi. Vinyl spĺňa požiadavky nájomníkov, pretože je:

  • Atraktívny. Môže napodobňovať kameň, tvrdé drevo a keramiku a niektoré môžu mať textúrovaný povrch
  • Jednoduchý na údržbu
  • Pohodlný
  • Odolný
  • Väčšinou vodeodolný a odolný voči škvrnám
  • DIY priateľský
  • Môže byť inštalovaný na väčšinu podkladov vrátane betónu.

Luxusné vinylové podlahy sú našou voľbou pre najlepšiu možnosť podlahy na prenájom. Výber štýlov, vzorov a farieb vám umožňuje vyhovieť väčšine typov a veku nájomníkov bez toho, aby ste obetovali životnosť alebo narušili váš rozpočet.

Vinylové dosky sú vodotesné a vhodné pre domáce zvieratá. Po vinylovej podlahe sa chodí pohodlnejšie ako po iných tvrdých podlahových povrchoch, je vysoko odolná voči škvrnám a vlhkosti.

Je cenovo dostupná a jednoduchá na inštaláciu, ktorú šikovný domáci kutil zvládne aj sám. Ak budú v byte bývať deti alebo domáci miláčikovia, vinyl je dobrá voľba. Luxusná vinylová podlaha lepšie vydrží záťaž a odolá škrabancom.

Ľahko sa udržiava, čo je výhodné pre nájomcu aj pre vás, vďaka čomu je dlhodobou vynikajúcou voľbou pre vaše nehnuteľnosti na prenájom.

Objavte ponuku vinylových podláh na floorexperts.sk.

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu