utorok, 21 marca, 2023

Zostava odhalená pre piatkový turnaj PFL Challenger Series ‚Second Chance‘ Event

Druhá sezóna PFL Challenger Series bude ukončená podujatím „Second Chance“ v piatok večer.

Propagácia v utorok oznámila úplnú zostavu karty, ktorá obsahuje športovcov, ktorí nedokázali získať zmluvy PFL v predchádzajúcich vydaniach série Challenger. PFL Challenger Series “Second Chance” povedie súboj ľahkej váhy medzi Kendly St. Louis aj Paulo Henrique Laia. V co-main evente sa Jackie Cataline stretne s Evelyn Martins v súťaži žien v perovej váhe.

Ďalšie zápasy ohlásené pre kartu sú nasledovné: Denzel Freeman vs. Raiden Kovacs v ťažkej váhe; Quemuel Ottoni vs Chris Brown vo welterovej váhe aj Sanon Sadeck vs Ali Omar vo welterovej váhe. Na konci večera porota zložená zo športovcov bojových športov aj ďalších známych hostí určí, ktorý pretekár získa zmluvu PFL.

„Druhá sezóna série PFL Challenger Series bola neuveriteľným úspechom aj som nadšený, že fanúšikovia bojov majú ďalšiu príležitosť sledovať, ako aj týchto 10 svetových konkurentov vkročilo do SmartCage aj dali to všetko do hry,“ povedal prezident PFL. stíhacie operácie Ray Sefo.

Séria PFL Challenger „Second Chance“ sa koná v Universal Studios Florida v Orlande na Floride aj vysiela sa na FuboTV o 21:00 ET/18:00 PT.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu