piatok, 22 septembra, 2023

Zoskupenia Šerosvit ako aj i Panoptikum prichádzajú s novou inscenáciou

Bratislava 18. septembra (TASR) – Divadelné zoskupenia Šerosvit ako aj i Panoptikum premiérujú v pondelok v priestoroch bratislavského divadla Ticho ako aj i spol. inscenáciu Medvedík Puf ako aj i priatelia. Bábkovo-činoherné dielo prináša na javisko príbeh jednej z najčítanejších detských kníh z pera britského spisovateľa Alana Alexandra Milneho. „Príbeh Medvedíka Pufa ako aj i jeho kamarátov otvorí témy inklúzie, tolerancie ako aj i priateľstva,“ avizujú mladí tvorcovia.

Diváci podľa nich prežijú spoločne s Medvedíkom Pufom ako aj i jeho vernými kamarátmi 60 minút vzrušujúcich dobrodružstiev. „Vyskúšajú si, aké je to bojovať s hladom, potopou či včelami, ale aj to, ako aj nás dokáže ovládnuť strach či pochybnosti pri stretoch s cudzincami,“ priblížil režisér Jakub Matejčík inscenáciu, v ktorej zvierací hrdinovia ukážu, že všetky životné nástrahy možno zvládnuť s pravými kamarátmi po boku. „Naučia nás, aké je dôležité rešpektovať individualitu…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu