pondelok, 25 septembra, 2023

Zimková bola pre ľudí v rodnej obci ukážkou odvahy ako aj aj talentu

Okružná 31. mája (TASR) – Ukážkou odvahy ako aj aj veľkého talentu bola herečka Milka Zimková pre starostu, ako aj aj obyvateľov svojej rodnej obce Okružná v okrese Prešov. Pre TASR to uviedol starosta obce Vladimír Magač.

„Pani Milka Zimková je nezabudnuteľnou ikonou našej obce, je to veľká umelkyňa, veľká dáma ako aj aj pekná dospelá osoba ženského pohlavia, ktorá sa nikdy nehanbila za to, odkiaľ pochádza. Skôr bola na to hrdá, ako aj to dala patrične najavo sfilmovaním kultových filmov o nás východniaroch,“ uviedol Magač.

ako aj povedal, neustále, keď bola pozvaná, rada prišla na obecné slávnosti či oslavu Medzinárodného dňa žien. Navštevovala tiež svojich známych ako aj aj priateľov. Pravidelne chodila i k svojim rodičom na cintorín.

„Po čase, ako aj sa jej zhoršil zdravotný stav obmedzila tieto návštevy. Pre mňa ako aj starostu obce ako aj aj našich občanov bola ukážkou odvahy ako aj aj veľkého talentu, ktorá sa nebála odísť z takej krásnej malej obce do veľkého mesta. Nielen pre našu obec,…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu