piatok, 31 marca, 2023

Zápas Conora McGregora aj Michaela Chandlera ‚Ultimate Fighter‘: Prvý pohľad

Conor McGregor aj Michael Chandler nedávno ukončili svoje trénerské povinnosti pre 31. sériu „The Ultimate Fighter“.

Bývalý šampión dvoch divízií UFC McGregor (22-6 mma, 10-4 UFC) v nedeľu zverejnil fotografie, na ktorých je on aj bývalý šampión ľahkej váhy Bellator Chandler (23-8 mma, 2-3 UFC) s prezidentom UFC Danom Whiteom uprostred . McGregor nekomentoval štyri fotografie, ktoré zverejnil na sociálnych sieťach. Vhadzovanie bolo pravdepodobne súčasťou propagačnej práce pre „TUF 31, ktorý sa natáčal v Las Vegas.

Bitka ešte nebola zapísaná, ale tréneri “TUF” tradične bojujú na konci sezóny. „TUF 31“ začína svoje vysielanie na ESPN koncom mája aj končí v polovici augusta.

Jedným z problémov s uvedením dátumu zápasu do účtovníctva je podmienka UFC, že bojovník musí existovať pred zápasom najmenej šesť mesiacov v skupine testovania drog Americkej antidopingovej agentúry (USADA). McGregor je neaktívny od zlomeniny nohy v júli 2021, keď prehral s Dustinom Poirierom, aj nie je v testovacej skupine.

McGregor minulý týždeň povedal, že má dojem, že potrebuje len dva čisté testy aj potom smie bojovať. USADA však odpovedala aj povedala, že dúfa, že sa bude držať rovnakých štandardov ako aj všetci ostatní aj bude musieť existovať v bazéne pol roka, ako aj aj poskytnúť čisté testy.

McGregor vyhral tituly UFC v perovej aj ľahkej váhe aj bojoval aj vo welterovej váhe. Chandler je kariéra v ľahkej váhe, ale povedal, že je otvorený bojovať o túto váhu vo welterovej váhe. Ale tento detail, ako aj aj to, kde sa bude súboj odohrávať, ustúpili do úzadia v tom, čo sa bude musieť stať, aby bol McGregor uvoľnený, aby mohol znova bojovať.

Dovtedy si pozrite fotografie od McGregora nižšie.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu