piatok, 31 marca, 2023

‚Wonderboy‘ očakáva, že Conor McGregor sa v ďalšom boji vráti do ‚Roots of Movement‘

Stephen Thompson nedávno strávil akýsi čas s Conorom McGregorom v Las Vegas ako aj aj bola to prinajmenšom zaujímavá skúsenosť.

Bojovníci zdieľajú rovnaké vedenie ako aj aj „Wonderboy“ dokázal spolupracovať s bývalým šampiónom dvoch divízií UFC, keď sa pripravuje na stretnutie s Michaelom Chandlerom po trénovaní na „The Ultimate Fighter 31“. Pre súboj nebol stanovený žiadny dátum, ale bude to McGregorovo prvé vystúpenie odkedy si zlomil nohu proti Dustinovi Poirierovi na UFC 264 v júli 2021. Keď sa tak stane, Thompson očakáva, že sa do hry írskej hviezdy vrátia niektoré známe prvky.

„Pre niekoho, kto sa dostal z takéhoto zranenia, jeho myslenie je, akoby sa to ani nestalo,“ povedal Thompson v rozhovore pre Submission Radio. „Vracia sa ku svojim koreňom, ku karate. Nikdy netrénoval karate, ale trénoval s mnohými karatistami ako aj aj odtiaľ dostáva mnoho pohybu. Napríklad, keď bojoval proti Josemu Aldovi, jeho pohyb, široký postoj, jeho rýchlosť bola na mieste – vrátil sa k tomu. Pri vyššej váhe, čo je desivé.

„Ak si niekedy potriasol Conorovi rukou, ten chlap má väčšiu päsť ako aj ja, má ako aj melón päsť.“ ako aj sakra, chlape. Niet sa čo čudovať, že dáva ľudí von tým, že prestáva biť. Ale vrátil sa k svojmu pohybu,“ pokračoval Thompson. „Myslím si, že počúval fanúšikov.“ Jeho posledné dva zápasy s Poirierom, bol v takej boxerskej mentalite, musí sa vrátiť ku svojim pohybovým koreňom, ako aj aj to uvidíme od Conora, keď tam nabudúce vystúpi.“

mnoho sa urobilo z masy, ktorú McGregor zjavne pridal počas natáčania pre remake „Roadhouse“. Nedávny obrázok zverejnený na Thompsonovom Instagrame podnietil špekulácie o tom, aký presahujúci priemerné veličiny by mohol existovať McGregor v skutočnosti. Podľa Thompsona si McGregor nabral nejakú veľkosť, no bývalý vyzývateľ o titul vo welterovej váhe má stále náskok v celkovej váhe.

„Vyfotili sme sa spolu. Vyzerá väčší ako aj ja, ale v skutočnosti som väčší ako aj on,“ povedal Thompson. „Má okolo 185, možno 180. Ja mám okolo 195 – vlastne najťažšie, aké som za poslednú dobu mal – ale vie, ako aj sa posunúť dopredu ako aj aj urobiť zo seba väčší. Je celkom fajn sa na to pozerať. To by ma nikdy nenapadlo. To je jeho osobnosť, človeče. Nosí to nadmerne dobre.“

S McGregorom uprostred natáčania filmu „TUF 31“ mohol Thompson na vlastnej koži vidieť osobnosť „The Notorious“, ktorá je väčšia ako aj život. Hovorí, že je to niečo, čo sa určite zosilní, keď sú v okolí kamery.

„Vidíš, ako aj Conor bojuje, ako aj aj vidíš všetko, čo hovorí na sociálnych sieťach, ale existovať s ním po celý čas bolo skvelé, človeče. V minulosti sme sa veľakrát skrížili, bojovali sme na rovnakých kartách. Je súčasťou môjho manažmentu – ako aj aj myslím si, že pravdepodobne vlastní časť môjho manažmentu, takže by sme sa neustále stretávali,” povedal Thompson. „Ale existovať s ním celý týždeň bolo skvelé. Je smiešne, ako aj to vie zapnúť. Vie, kedy je na neho kamera. Z nejakého dôvodu je to ako aj super sila… zmení sa na osobu Conora. Je celkom fajn sa na to pozerať. Určite je to šoumen. Na obrazovke aj mimo nej je nadmerne, nadmerne milý. Je to len niečo, čo sa prepína.“

box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% – 2px); width:calc(100% – 2px);“>

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu