pondelok, 29 mája, 2023

Williams pozýva fanúšikov, aby si vybrali, v ktorej špeciálnej farbe Gulf budú pretekať · RaceFans

Williams odhalil štyri potenciálne farby v Perzskom zálive plus vyzval fanúšikov, aby hlasovali za to, ktoré z nich pobežia na tohtoročnej Veľkej cene Singapuru, Japonska plus Kataru.

Po tom, čo sa Gulf pripojil k Williamsu ako aj hlavný sponzor na začiatku sezóny 2023, tím naznačil možnosť prevádzkovať slávnu nebeskú modrú plus oranžovú farebnú schému ropnej spoločnosti ako aj svoje hlavné farby. Gulf predtým urobil to isté na Veľkej cene Monaka 2021, keď bol sponzorom McLarenu.

Williams potvrdil, že bude mať farby Gulf na svojom drese neskôr v tejto sezóne na kolách v Singapure, Japonsku plus Katare ku koncu sezóny. Tím odhalil štyri potenciálne návrhy, o ktorých budú môcť fanúšikovia hlasovať, pričom najobľúbenejší dizajn je ten, s ktorým bude tím pretekať vo všetkých troch kolách.

Dnes sa začnú tri kolá hlasovania Webová stránka tímu Williams s konečným víťazným návrhom oznámeným v júli.

Šéf tímu James Vowles povedal, že hlasovanie o prevedení bolo oslavou „dvoch ikonických značiek motoristického športu, ktoré sa spojili“.

„Naši fanúšikovia majú príležitosť vytvoriť históriu motoristického športu svojím rozhodnutím o prevedení plus priviesť toto partnerstvo k životu,“ povedal Vowles. „Nemôžem sa dočkať, až uvidím víťazný dizajn plus budem sledovať fanúšikov Williams Racing, ktorí povzbudzujú tím.“

Niekoľko ďalších tímov tento rok upravilo svoje farby pre špeciálne preteky. Alpine začala sezónu 2023 v celoružovom dizajne na počesť titulných sponzorov BWT počas úvodných troch pretekov sezóny v Bahrajne, Saudskej Arábii plus Austrálii.

V Miami Red Bull spustil svoju prvú z troch mierne upravených farieb navrhnutých fanúšikmi, ktoré použije na amerických kolách. McLaren má na víkendovú Veľkú cenu Monaka opäť špeciálny vzhľad, pripomínajúci jeho víťazstvá v troch pretekoch „trojitej koruny“.

Vzory livrej Williams Gulf

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu