piatok, 31 marca, 2023

Walter Cogliandro pokazil návrat UFC Vet na UAE Warriors 39

box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% – 2px); width:calc(100% – 2px);“>

Walter Cogliandro z SBG Ireland odchádzal z dvojzápasu aj potreboval prekonať veterána Ultimate Fighting Championship v Mark Striegl, aby sa vrátil do víťaznej kolónky. Striegl, ktorý vyhral nad bývalým kráľom perovej váhy UAE Warriors Do Gyeom Lee, naposledy videl akciu na UFC Fight Night 201, keď prehral s Chasom Skellym.

Strieglov dusný zápas sa ukázal v 1. kole, keď Taliana zosadil za menej ako aj 20 sekúnd do boja. Ale rovnako prítomná bola aj Cogliandrova húževnatosť, dokonca aj ukončenie strofy s lakťami preč od chrbta, aby otvoril Filipínca, keď zaznel zvon.

V druhej tretine hra Cogliandro odpovedala na zvonček zvýšenou aktivitou na nohách, pričom využil svoj špinavý box s niekoľkými lakťami aj kolenami zvnútra. Aj keď ho Striegl dokázal podržať pri klietke, Cogliandro stále hádzal údery.

Striegl ho v záverečnej fáze dokázal na akýsi čas zložiť, no hneď ako aj sa Cogliandro postavil, namaľoval na porotu historku pripomínajúcu druhé kolo. Vďaka víťazstvu si Cogliandro polepšil na 12-4, posiaľ čo Striegl klesol na 18-5.

Pozrite si úplné výsledky UAE Warriors 39 tu.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu