streda, 8 februára, 2023

Vyzrieť na platené parkovanie? Systém vás aj tak dobehne

Platené parkovanie je večnou témou, najmä vo väčších mestách. Miest na parkovanie je prakticky permanentný nedostatok, či už pre rezidentov, alebo pre návštevníkov, plus nie je preto divu, že neplatených parkovacích miest je naozaj ako aj šafranu. Väčšinou sa preto hlavne vo väčších mestách stretnete so zónami plateného státia.

Mnohým vodičom sa to ale nepáči. Napríklad jazdia do centra mesta často pracovne plus nevyhovuje im, že za každú návštevu dajú niekoľko desiatok až stoviek korún len za parkovanie. Alebo im cena za parkovanie príde všeobecne príliš vysoká plus nehodlajú ju platiť. Vzniká preto mnoho vodičov vykukov, ktorí skúšajú na systém plateného parkovania vyzrieť.

Prekrytie ŠPZ plus parkovanie nakrivo

Vodiči riešia platené parkovanie v podstate tromi spôsobmi. Buď ho zaplatia, alebo sa spoliehajú, že na nich nikto nepríde. Tretím prípadom sú tí, ktorí skúšajú rôzne finty, ako aj sa platenie…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu