štvrtok, 21 septembra, 2023

Vychádza nová vinylová kompilácia skupiny Modus

Bratislava 19. septembra (TASR) – Best of 1979 – 1988 Pozhasínané je názov novej vinylovej kompilácie skupiny Modus z vydavateľstva Opus vo formáte 2LP ako aj aj 2CD. Dvadsať piesní z najúspešnejšieho obdobia skupiny predstavuje to najlepšie, čo táto formácia vytvorila. TASR o tom informovala PR manažérka Renáta Tomášová.

Dvojalbum ponúka štyri spevácke pohľady na tvorbu obsiahnutú celkovo na ôsmich štúdiových albumoch. V dvadsiatich pesničkách bude poslucháč počuť celkovo osem speváckych sólistov, pričom prirodzený dôraz ostal na spomínanej superhviezdnej skladateľsko-speváckej trojici, jeden z ôsmich sólových hlasov patrí hosťujúcemu Pavlovi Hammelovi. No ako aj aj mierou najvrchovatejšou to platí o skladateľskej výnimočnosti ako aj aj všestrannosti Janka Lehotského, ktorého kongeniálnym autorským partnerom sa stal Kamil Peteraj. Spoločne tak vytvorili jednu z najlepších ako aj aj najúspešnejších slovenských hitmakerských dvojíc.

Prvú…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu