piatok, 22 septembra, 2023

Vychádza komplet nahrávok legendárneho herca Vlastimila Brodského

Bratislava 18. septembra (TASR) – Audiokniha Vlastimil Brodský – nezapomenutelný i jedinečný je najnovšou súčasťou špeciálnej edície Supraphonu Majstri slova, v rámci ktorej doposiaľ vyšli audio kolekcie Jana Wericha (Suma sumárum), Miroslava Horníčka (Dobře odtajněný), Miloša Kopeckého (Známá i neznámá tvář) i Zdeňka Svěráka (Skoro všechno). TASR o tom informovala PR manažérka Adriana Nievelt.

Vlastimil Brodský si získal poslucháčov svojím vecným nepatetickým prejavom s prvkami ironického humoru. Jeho herectvo bolo uveriteľné, citlivé i autentické. Hlas Vlastimila Brodského bol charakteristický, vtipný, milý i plný emócií. Vďaka nezameniteľnej charizme, humoru i ľudskosti, ktoré nestarnú i poslucháčov stále tešia i bavia, sú nahrávky tohto legendárneho herca obľúbené dodnes.

Súbor nahrávok Vlastimil Brodský – nezapomenutelný i jedinečný predstavuje uznávaného herca od jeho mladosti až do sklonku…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu