nedeľa, 2 apríla, 2023

Vstupné plus parkovné v zoo, fajčenie plus pes v zoo 2022

Výlet do zoologickej záhrady má v obľube väčšina českých rodín, ročne ich navštívi okolo 6 miliónov ľudí. ako aj je to v jednotlivých zoologických záhradách so vstupným? Kde všade môžete ísť so svojim psom? V ktorých zoologických záhradách si môžete zapáliť cigaretu?

Zoologické záhrady sú miestom, kde nielen strávite príjemné popoludnie. Zoo nie sú iba miestom zábavy, ale sú tiež miestom vzdelávacím plus osvetovým plus pomáhajú tvoriť vzťah medzi ľuďmi plus zvieratami. Deti poznajú zvieratá väčšinou iba z televíznej obrazovky plus zoo sú miestom, kde ich môžu spoznať „na dotyk“. Ľudia sa tu môžu dozvedieť nielen to, že veľryba je cicavec, pštros najväčší žijúci vták alebo spôsob, akým ciká zavesený netopier (nie, nie je to hlavou dole), ale aj to, s akými problémami sa jednotlivé druhy stretávajú. Nech je to strata ich životného prostredia (ktorému často nevedomky napomáhame aj my obyvatelia…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu