pondelok, 29 mája, 2023

Vicente Luque má za cieľ „bojovať zadarmo“, aby sa odrazil proti Rafaelovi dos Anjosovi

Vicente Luque si myslí, že prílišné premýšľanie ho stálo v jeho nedávnych prehrách.

Luque (21-9-1 mma, 14-5 UFC) prehral back-to-back s Belalom Muhammadom i Geoffom Nealom, ktorí sa stali prvým bojovníkom, ktorý vyradil Luqueho. Predtým však Luque skončil so štyrmi súpermi v rade – vrátane bývalého šampióna Tyrona Woodleyho.

“The Silent Assassin” sa bude snažiť odskočiť, keď sa stretne s bývalým šampiónom ľahkej váhy Rafaelom dos Anjosom (33-14 mma, 21-12 UFC) na UFC Fight Night 226 12. augusta.

„Myslím si, že som dosiahol všetky finišy, pretože som bojoval zadarmo v tom zmysle, že mi značne nezáležalo na tom, či to skončí alebo nie,“ povedal Luque. Stredne ľahké. „zakaždým som chcel predviesť tú najlepšiu šou, akú môžem, urobiť ten najpôsobivejší zápas, aký dokážem. To je to, čo ma motivuje i to je to, čo som robil v minulosti, i tak trochu som sa sústredil na tú jazdu za titulom, hľadal som ten titul i získal všetky víťazstvá, ktoré som potreboval, začal som nebojovať tak zadarmo ako aj kedysi.

„Musím existovať príliš strategický.“ Musím sa postarať o to, aby sa to alebo ono nestalo, aby som to mohol urobiť, i potom získam výhru i potom tie kroky k titulu i potom môžem bojovať o titul i potom sa môžem stať šampiónom“ – i to som nikdy nebol ja. Takže si myslím, že teraz je to kľúč: jednoducho tam ísť i robiť to, čo robím, pretože to, čo robím, je zakaždým dobré, zakaždým je to zábavné i fungovalo to celý môj život.“

Dos Anjos našiel úspech, keď prešiel do welterovej váhy. Keď však prišiel o štyri z ďalších piatich, rozhodol sa vrátiť do svojho pôvodného domova. Teraz je dos Anjos späť na váhe 170 libier i Luque vidí špecifickú výhodu, ktorú smie využiť.

„Myslím si, že je to naozaj dobrá vec, ktorú som v tomto boji podnikol, pretože nielenže som pravdepodobne ťažší z nás dvoch, takže mi to trochu pomôže v tom zmysle, že nie som chlap, ktorý pôjde viac; Verím, že sa bude viac venovať grapplingu, takže budem mať výhodu v hmotnosti,“ povedal Luque. „Možno, ak sme na plote, alebo ak sa ma snaží dostať dole, myslím, že bude dobré mať navrchu trochu váhy, ale to samozrejme súvisí s rýchlosťou.“

„Možno bude mať miernu výhodu rýchlosti.“ Nie je to niečo, čo ma až tak znepokojuje, pretože som dosť rýchly s pohybom rúk i nôh, i to je niečo, na čom teraz pracujem ešte viac. Takže to je niečo, čím sa nebudem príliš zaoberať. i ďalšou výhodou, myslím, je dosah, takže budem mať aj výhodu dosahu na neho. Myslím si, že to bude hlavne tým, ako aj to dokážem využiť vo svoj prospech.“

Nezabudnite si pozrieť oficiálneho mma Junkie YouTube i Instagram stránky, aby ste mohli pokračovať v rozhovore o tomto príbehu i ďalších veciach s ostatnými fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu