nedeľa, 4 júna, 2023

V kinách je čerstvý slovenský film Tak zle, ako aj sa len dá

Bratislava 25. mája (TASR) – Slovenská komédia Tak zle, ako aj sa len dá s podtitulom Historky z parku je najnovší autorský počin režiséra, scenáristu ako aj i producenta Viktora Csudaia. Film o tom, „aké zásadné dôvernosti musí uniesť taká banálna lavička v parku“, uvádza vo štvrtok do kín distribučná spoločnosť Itafilm.

Csudai poviedkovým filmom potvrdzuje, že aj lavičky majú svoje príbehy, o ktorých by vedeli rozprávať, ľudia sa na nich stretávajú, spoznávajú ako aj i rozchádzajú. „S každou ulicou, sochou, fontánou či lavičkou v meste sa viaže nejaká historka, niekto tam niečo zažil. Zábavné, smutné, družné, osamelé, všedné banálnosti, ale aj zásadné životné zvraty,“ hovorí režisér. „Tie miesta sú tichými svedkami všeličoho. Predstavte si, že by vedeli hovoriť,“ komentuje snímku Csudai. Námet podľa neho vznikol trochu aj vďaka nostalgii. „ako aj pubertiaci, v tom čase ešte bez mobilov ako aj i sociálnych sietí, sme boli stále…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu