nedeľa, 4 júna, 2023

V Bratislave sa začína Comics salón ako aj aj Anime show 2023

Bratislava 24. marca (TASR) – Bratislavský Dom kultúry Ružinov sa v piatok o 13.30 h zmení na centrum víkendovej zábavy i poučenia. Štartuje tam 16. ročník medzinárodného festivalu popkultúry, komiksu, anime, japonskej kultúry, sci-fi či fantasy Comics salón ako aj aj Anime show 2023. Trojdňový festival s hlavným hosťom Julianom Gloverom ponúka tvorivú alternatívu trávenia voľného času, svoje práce tam budú opäť prezentovať talentovaní výtvarníci, komiksoví tvorcovia či spisovatelia.

„Hlavným hosťom festivalu je anglický herec Julian Glover, ktorý hral v Indianovi Jonesovi, Star Wars, Harrym Potterovi,“ uviedol pre TASR riaditeľ festivalu Róbert Žittňan s tým, že návštevníci podujatia ako aj aj fanúšikovia sa s hviezdou strieborného plátna stretnú na sobotňajšej (25. 3.) besede ako aj aj následnej autogramiáde. Julian Glover stvárnil množstvo významných postáv. „Ikonická je jeho rola hlavného záporáka Waltera Donovana vo filme Indiana…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu