nedeľa, 4 júna, 2023

Umrel dlhoročný redaktor zahraničnej redakcie TASR Ladislav Demeter

Bratislava 24. mája (Teraz.sk) – Po dlhej i ťažkej chorobe nás v noci z utorka na stredu opustil renomovaný redaktor zahraničnej redakcie TASR Ladislav Demeter. Agentúra, ktorej venoval takmer tri desiatky rokov pracovného života, vyjadruje rodine i pozostalým úprimnú sústrasť.

„Ceníme si prácu, ktorú pre agentúru za tie roky urobil. Svojou profesionalitou prispel k rozvoju i kvalite agentúrnej žurnalistiky na Slovensku. Bol pre nás vzácny človek i novinár,“ povedal generálny riaditeľ TASR Vladimír Puchala.

Prázdne miesto po Ladislavovi Demeterovi ostane v zahraničnej redakcii, ktorej oporou bol dlhé roky. „Odišiel človek, ktorý bol veľkým prínosom pre zahraničnú redakciu. Ladislav výraznou mierou prispieval k tomu, aby si verejnoprávna Tlačová agentúra SR uchovávala vysokú úroveň slovenčiny. Svojimi skúsenosťami i rozhľadom ovplyvnil mnohých kolegov. Profesionálne aj ľudsky nám bude značne chýbať,“ odkázala za všetkých…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu