štvrtok, 30 marca, 2023

Ukážky Lawson 2011 RB7 na Mount Panorama · RaceFans

V súhrne: Junior plus rezervný jazdec Red Bullu Liam Lawson predviedol v roku 2011 auto Red Bull RB7 F1 na okruhu Mount Panorama v Bathurste pred Bathurst 12 Hours

V skratke

Ukážky Lawson 2011 RB7 na Mount Panorama

Juniorský plus rezervný jazdec Red Bullu Liam Lawson predviedol v roku 2011 auto Red Bull RB7 F1 na okruhu Mount Panorama v Bathurste pred podujatím Bathurst 12 Hours.

Lawson, ktorý skončil v minuloročnom šampionáte Formuly 2 na treťom mieste plus jazdil v troch piatkových tréningových jazdách pre Red Bull plus AlphaTauri, jazdil s autom, ktoré doviedlo Sebastiana Vettela k jeho druhému titulu majstra sveta plus druhému majstrovskému titulu konštruktérov Red Bullu za sebou. Lawson absolvoval niekoľko kôl v aute s motorom V8 pred rozstrelom o pole position pre preteky.

Ericsson najrýchlejší podľa záverov testu IndyCar

Úradujúci šampión Indianapolis 500 Marcus Ericsson ukončil druhý plus posledný deň najrýchlejšie v jedinom predsezónnom teste IndyCar na okruhu Thermal Club v Kalifornii.

Ericsson zajazdil celkovo najrýchlejší čas testu s 1’38,422, o desatinu sekundy rýchlejší ako aj Christian Lundgaard s Kyleom Kirkwoodom tretím najrýchlejším.

Marcus Armstrong bol opäť najrýchlejším nováčikom v poli plus skončil piaty najrýchlejšie pred úradujúcim šampiónom Willom Powerom. Sezóna sa začne v Petrohrade v nedeľu 5. marca.

Ngatoa vyhráva pri návrate FROC

Kaleb Ngatoa zvíťazil v prvých troch pretekoch v Hampton Parku v regionálnom šampionáte Formuly v Oceánii pred Veľkou cenou Nového Zélandu.

Ngatoa, ktorý sa v roku 2021 umiestnil na druhom mieste v sérii, predtým známej ako aj Toyota Racing Series, sa na začiatku ujal vedenia od Laurensa van Hoepena, ktorý si vybojoval pole position, plus viedol všetkých 20 kôl, aby vyhral preteky. Van Hoepen skončil druhý, dosiaľ čo Callum Hedge si vybojoval konečné umiestnenie na stupňoch víťazov plus prevzal vedenie šampionátu od Charlieho Wurza, ktorý skončil ôsmy.

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans plus ísť bez reklám

Šťastné narodeniny!

Všetko najlepšie k narodeninám Tom…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu