nedeľa, 4 júna, 2023

Tyson Fury nemá žiadnu šancu vs Jon Jones v boji MMA

Daniel Cormier hodnotí šance Tysona Furyho poraziť Jona Jonesa v zápase mma ako aj mizivé až žiadne.

Svetový šampión v boxe Fury aj šampión UFC v ťažkej váhe Jones sa nedávno pohádali na internete po tom, čo sa Fury pohádal s Joeom Roganom, keď povedal, že Jones by ho bezpochyby porazil v pouličnej bitke.

Jones navrhol, aby Fury zavolal Dana Whitea, ak by chcel vyriešiť túto debatu, aj White sa zdal existovať naklonený myšlienke, aby Fury súťažil v oktagone. Fury však povedal, že nemá záujem o súboj mma aj Cormier si myslí, že bude najlepšie, ak sa mu vyhne.

„Pre záznam, Tyson Fury v plnom súboji nemá proti Jonovi Jonesovi žiadnu šancu,“ povedal Cormier. kanál YouTube. „To nie je žiadne klopanie na Furyho.“ V jedinečnej súprave zručností s boxerskými rukavicami porazí Tyson Fury Jonesa každý deň v týždni.

„Ale ak sa náhodou niekedy pustia do boja naplno, Fury má asi toľko šancí ako aj chlap, ktorý vojde do obchodu na konci vášho bloku aj porazí Jona Jonesa vo voľnom súboji. To sa nestane – aj toto nie je len to, že klopem na Tysona Furyho. Toto vám hovorím absolútnu pravdu. Tyson Fury je najlepší boxer na svete, ale najlepší boxer na svete má takú malú šancu poraziť týchto elitných umelcov zmiešaných bojových umení. Je to šialené.“

Jones je v súčasnosti spájaný s bojom o titul so Stipe Miocicom koncom tohto roka, ale zápas sa ešte nerealizoval.

mma-fight-boxing“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu