pondelok, 29 mája, 2023

Tom Aspinall o sebe hovorí, že je po zranení „úplne iný“.

Konkurent UFC v ťažkej váhe Tom Aspinall sa pripravuje na svoju druhú prechádzku po sebe do O2 Areny na markizácky zápas, ale hovorí, že tentoraz bude v klietke úplne iná verzia seba samého.

Na UFC Fight Night 208 vlani v júli Aspinall utrpel škaredé zranenie kolena po pokuse o tvrdý kop nohami na Curtisa Blaydesa, čo malo za následok natrhnutie MCL ako aj aj menisku ako aj aj poškodenie ACL. Zranenia si vyžadovali operáciu ako aj aj fyzickú terapiu, aby sa dostali späť na trať, čo pripúšťa, že bol frustrujúci proces. Teraz je Aspinall pripravený na akciu ako aj aj chce opraviť rekord, keď 22. júla vstúpi do toho istého oktagonu, kde bude čeliť Marcinovi Tyburovi v Londýne.

„Cítim, že sa potrebujem vrátiť do O2 arény ako aj aj niekoho úplne zapáliť,“ povedal Aspinall BT Sport. „ako aj aj mám chuť to urobiť, aby som napravil to zlé.“ Chcem niekoho vyradiť v O2 Aréne. … Nemôžem existovať šťastnejší, že ma dávajú aj do O2, ako aj hlavnú udalosť. To isté miesto, kde sa to stalo. Takmer o rok neskôr.

„Musím toho mnoho dokázať, mám čip na ramene ako aj aj tieto ťažké váhy teraz čakajú zlé časy, to vám poviem.“

Aj keď počas fázy zotavovania nemohol trénovať, Aspinallovo myslenie sa začalo meniť. Aspinall už nie je bojovníkom v ťažkej váhe, ktorý je šťastný, že je na súpiske UFC. Urobil veľké zmeny vo svojich každodenných procesoch ako aj aj vylúčil zo svojho života čokoľvek alebo kohokoľvek, čo mu bráni dosiahnuť konečný cieľ stať sa šampiónom UFC v ťažkej váhe.

„Myslím si, že Tom Aspinall pred zranením ako aj aj Tom Aspinall po operácii sú dvaja úplne odlišní ľudia,“ povedal Aspinall. „Myslím si, že predtým išlo všetko dobre ako aj aj ja som bol z celej veci nadšený. … ako aj aj neuvedomil som si, ako aj príliš som tento šport miloval ako aj aj ako aj príliš ho chcem robiť, kým mi ho potenciálne nezobrali. Netušila som, ako aj príliš túžim po veľkosti, až kým mi ju takmer nezobrali. Teraz sa každé ráno zobúdzam ako aj aj neviem sa dočkať, kedy pôjdem do posilňovne ako aj aj na tréning.“

Aspinall vyhral svojich prvých päť zápasov v UFC pred zranením len 15 sekúnd po prvom kole proti Blaydesovi. Aspinall zastavil celkovo osem súperov v rade na svojej víťaznej sérii ako aj aj ak by Blaydesa porazil, mohol by získať titul hneď za rohom. Proces zotavovania po operácii mu dal čas uviesť všetko na pravú mieru ako aj aj je vďačný, že sa všetko stalo tak, ako aj sa stalo.

„Toto je zďaleka najlepšia vec, ktorá sa mi stala v kariére mma,“ povedal Aspinall. „Zdaleka. Predtým všetko išlo hladko. Bol som taký nadšený zo všetkého. Nechcem rečou dať na vedomie, že hlad tam nebol, pretože bol. Ale môj hlad je teraz mimo váhy. Opýtajte sa kohokoľvek v mojom okolí. Som ako aj na hrane veľkosti.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu