pondelok, 29 mája, 2023

„Stratené“ Mercedesy „našli svoju severnú hviezdu“ s dlho očakávanou aktualizáciou

Lewis Hamilton verí, že Mercedes sa konečne vydal na správnu cestu vývoja vďaka veľkej modernizácii, ktorú priniesol pre víkendovú Veľkú cenu Monaka.

Revízie na tímovom aute mali existovať predstavené na Veľkej cene Emilia-Romagna pred týždňom predtým, ako aj bolo podujatie zrušené kvôli záplavám. To znamenalo, že tím musel počkať na víkendové preteky v Monaku, aby ich debutoval.

Hamilton povedal, že tím je dychtivý vyhodnotiť zmeny, ale je obozretný, pretože extrémny ako aj i nezvyčajný charakter okruhu v Monaku znamená, že nebudú môcť úplne posúdiť jeho vplyv.

„S vylepšeniami bude ťažké vidieť, ako aj to funguje na tomto druhu trate,“ povedal Hamilton. „Dúfam však, že nás to posunie o kúsok bližšie.“ [the front].

„Nemyslím si, že budeme nevyhnutne bojovať o víťazstvo, ale dúfam, že to bude viac než len boj.“

Aktualizácia znamená pre tím veľkú zmenu v smerovaní vývoja. Mercedes sa snažil vyrobiť konkurencieschopný dizajn podľa technických predpisov, ktoré boli zavedené na začiatku minulej sezóny. Za ten čas vyhralo iba jedny preteky, keďže jeho séria ôsmich po sebe idúcich víťazstiev na majstrovstvách sveta sa skončila.

Hamilton povedal, že tím je presvedčený, že konečne našiel správnu cestu vývoja, keďže upustil od svojho charakteristického konceptu „zero sidepod“.

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans ako aj i ísť bez reklám

„Minulý rok sme sa trochu stratili v tom, ako aj vyriešiť problém, ktorý sme mali,“ povedal. „Mám pocit, že tím má teraz severnú hviezdu, presne vie, kam má ísť, ako aj i pracujeme na tom, ako aj sa tam dostať.“

„Množstvo práce, do ktorého sa vložilo, je neuveriteľné ako aj i som nadmerne, nadmerne vďačný za tvrdú prácu. Bol som tak nadšený, že som mohol sadnúť do auta ako aj i cítiť tieto zmeny ako aj i cítim, že nás to, dúfam, teraz nasmeruje na správnu cestu, aby sme napredovali ako aj i pokúsili sa chytiť chalanov vpredu.“

Povedal, že je povzbudený tým, ako aj sa Mercedes dal dokopy ako aj tím napriek prepadu…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu