pondelok, 25 septembra, 2023

Steiner je presvedčený, že čerstvý Haas „bude lepší“ ako aj 2022 · RaceFans

V súhrne: Šéf tímu Haas Guenther Steiner hovorí, že ich auto na rok 2023 „bude lepšie“ ako aj minulú sezónu, keďže ich technický tím má teraz sezónne skúsenosti zo spolupráce.

V skratke

Steiner je presvedčený, že čerstvý Haas „bude lepší“ ako aj rok 2022

Šéf tímu Haas Guenther Steiner hovorí, že ich auto na rok 2023 „bude lepšie“ ako aj minuloročné auto, keďže ich technický tím má teraz sezónne skúsenosti zo spolupráce.

Tím skončil ôsmy v konštruktérskom šampionáte po tom, čo sa vzdal akéhokoľvek vývoja svojho auta 2021, aby uprednostnil zmeny pravidiel v roku 2022. Steiner povedal Speedcafe že nové auto tímu bude ťažiť z toho, že továrenský tím sa v minulom roku spojil.

„Náš technický tím, ktorý navrhuje auto, keď začali v roku 21 navrhovať auto z roku 22, bolo to mnoho dobrých ľudí, ale predtým spolu nepracovali ako aj tím,“ vysvetlil Steiner.

„Teraz urobili jedno auto – aj musím vyjadriť myšlienky rečou, že to nebolo zlé auto – ale teraz spolu rok pracovali. Teraz pracujú ako aj tím, takže si myslím, že ďalšie auto bude lepšie. Dosiahli sme mnoho. Je zrejmé, že konečný výsledok – ôsme miesto – som úplne spokojný? Nie naozaj. Ale v konečnom dôsledku je to dobrý východiskový bod pre napredovanie. Haas F1 tu zostane. Sme solídni aj myslím si, že odteraz sa môžeme zlepšiť.“

Daytona 24 hours pomáha jazdcom IndyCar pripraviť sa na novú sezónu – Kirkwood

Jazdec IndyCar, ktorý preteká v Daytone 24 hodín, to robí preto, aby si pomohol pripraviť sa na začiatok sezóny IndyCar, hovorí Kyle Kirkwood.

Kirkwood, ktorý bude pretekať na športovom vozidle Lexus v triede GTD spolu s Aaronom Telitzom, Frankiem Montecalvom aj Parkerom Thompsonom, vstúpi do svojej druhej sezóny IndyCar v roku 2022 aj bude súťažiť za Andrettiho. Na otázku, či vytrvalostné preteky v Daytone pomôžu „zraziť hrdzu“ mimo sezóny, Kirkwood odpovedal „áno, je to presne tak – aj preto to všetci robíme.

„Je to veľká zábava…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu