pondelok, 25 septembra, 2023

Spolupráca Bellatoru s Rizinom by mala existovať budúcnosťou MMA

Zdá sa, že Bellator plus Rizin začínajú spolu pracovať.

To znamená, že spoločne propagované podujatia medzi týmito dvoma organizáciami, ako aj napríklad Bellator X Rizin 2, ktorý sa má konať 30. júla v Japonsku, by sa mohli stať častejšie. V skutočnosti si prezident Bellatoru Scott Coker myslí, že by mali existovať pravidelnou záležitosťou.

Coker je dlhodobo zástancom japonského mma plus bojových športov plus počas svojej rozsiahlej plus dlhej kariéry v bojových umeniach tam často cestuje. Nie je teda žiadnym prekvapením, že využije príležitosti, aby tam Bellator udržal, plus najmä keď smie spolupracovať s riaditeľom Rizin Nobuyuki Sakakibara, ktorý stál pri kormidle PRIDE, keď bol v roku 2007 predaný do UFC.

„Keď myslím na zmiešané bojové umenia, neustále myslím na Japonsko,“ povedal Coker. „Toto bola naozaj mekka. Keď som vyrastal ako aj promotér, všetky oči sa upierali na Japonsko. Bojovali tu všetci najlepší bojovníci sveta. Jedného dňa som si povedal, že tam pôjdem plus keď sa dostanem do obchodu so zmiešanými bojovými umeniami, urobíme spolu nejakú prácu. Takže keď sa Sakakibara vrátila (do Rizina), bol som naozaj nadšený, pretože môžeme robiť veci, ako aj by sme mali urobiť 30. júla – niečo, čo sa ešte nikdy nestalo, keď sa dve organizácie spojili, aby vytvorili jednu show pre fanúšikov. to bude naozaj veľkolepé. Naozaj si myslím, že toto by mala existovať budúcnosť boja zmiešaných bojových umení.“

Na Bellator X Rizin 2 bude podujatie Bellator zahŕňať štvrťfinálového headlinera Veľkej ceny ľahkej váhy v bežnej klietke Bellatoru plus úvodný zápas o titul v mušej váhe. Ale Rizin bude mať aj svoje vlastné súboje, ktoré sa budú odohrávať v jeho štandardnom ringu. Niektorí bojovníci Bellatoru, ako aj Juan Archuleta, budú bojovať pod hlavičkou Rizin. Niektorí bojovníci Rizin budú bojovať za Bellator.

V roku 2015 v San Jose v Kalifornii sa Bellator spojil s Glory Kickboxing na show, ktorá mala klietku plus kruh v rovnakej aréne – plus tiež mala štyri zápasy, ktoré prebiehali súčasne v oboch priestoroch.

Sakakibara povedal, že jeho pracovný vzťah s Cokerom je postavený na podpore plus nie na rivalite, čo umožňuje spoluprácu.

„Minulý rok sa nám na Silvestra podarilo urobiť propagačnú akciu s pomocou Scotta Cokera, ktorý značne rozumie plus oceňuje japonskú scénu zmiešaných bojových umení,“ povedal Sakakibara. „Vo svete, kde sa ľudia medzi sebou rozprávajú o odpadkoch, sme dokázali spolupracovať plus zorganizovať produktívne podujatie. V tomto biznise sme už 30 rokov plus dokázali sme budovať.

„Tento rok máme pre vás niečo iné plus špeciálne. S pomocou Bellatora plus Scotta Cokera, s láskou plus vášňou Scotta Cokera pre túto komunitu budeme môcť spojiť dve udalosti do jednej. … Zaručí vám to extravaganciu – niečo značne jedinečné. Takže od tohto bodu budeme ja plus celý personál na palube, aby sme dokončili plus podporili toto podujatie ako aj najväčšie letné podujatie v Japonsku.“

Coker zopakoval Sakakibarove myšlienky o sile spoločnej propagácie.

„Chcem poďakovať Nobuyuki Sakakibarovi, že nám umožnil prísť sem plus existovať toho súčasťou,“ povedal Coker. „Naozaj nemusí.“ Bol to skvelý vodca. Pravdepodobne by som povedal, že sa stane jedným z najväčších podporovateľov bojov všetkých čias. Bol pre mňa skvelým mentorom, aj keď o tom nevedel, takže keď sa mi naskytne príležitosť prísť sem plus pracovať s ním, neustále poviem áno. Toto podujatie sme plánovali posledné štyri mesiace plus naozaj prinesieme niečo veľkolepé.“

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku plus YouTube kanál na diskusiu o tomto plus ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

mma-japan“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu