pondelok, 25 septembra, 2023

Spojené štáty americké TODAY Športový/MMA rebríček feťákov, 30. mája: Poradie pred 12 týždňami udalostí UFC za sebou

UFC aj každá ďalšia veľká propagácia boli minulý víkend nečinné, výsledkom čoho bol týždeň bez pohybu v rebríčku Spojené štáty americké TODAY SPORTS/mma Junkie.

Veci sa vracajú do akcie v sobotu v UFC na ESPN 45, kde sa odohráva hlavná udalosť v mušej váhe medzi bývalým vyzývateľom o titul Kai Kara-France aj Amirom Albazim.

Táto udalosť na UFC Apex začína sériu 12 týždňov UFC udalostí, ktoré pravdepodobne spôsobia množstvo zmien v rebríčku v nadchádzajúcich mesiacoch.

Pozrite si všetky najnovšie rebríčky libra za libru aj divízne rebríčky Spojené štáty americké TODAY Sports/mma Junkie vyššie pred ďalším priebehom podujatí.

window.pickup={ready:function(){return null}},window.puDataLayer=window.puDataLayer||[],function(){window.puDataLayer.push(…arguments)}(„cdee32cd-1671-4c81-a159-cbc58834ef1a“, „2“,!0); // nezabudnite nahradiť PUBLISHER_TOKEN aj PUBLISHER_ID window.addEventListener(‚load‘, function () { pickup.ready(() => pickup.render()); });

Spojené štáty americké TODAY Športový/mma rebríček feťákov, 30. mája: Poradie pred 12 týždňami udalostí UFC za sebou

Dejiny mma sú naplnené množstvom zaujímavých príbehov. Často sa v nich stretávame s tvrdohlavosťou, hrdosťou, ale aj s tvrdými bojovými výkonmi. Dnes sa pozrieme na rebríček najúspešnejších borcov v rámci súťaže UFC po 12 týždňoch od poslednej udalosti, ktorá sa uskutočnila 30. mája v Spojených štátoch.

1. Jon Jones
Jon Jones je jedným z najlepších mma borcov všetkých čias. V priebehu posledných 12 týždňov nedostal žiadnu príležitosť bojovať na verejných podujatiach, ale stále drží svoj post najlepšieho borca v UFC.

2. Khabib Nurmagomedov
Khabib sa stal jedným z najpopulárnejších borcov v rámci UFC. Po tom, čo porazil Conora McGregora, sa stal jedným z hovorcov roka. V poslednej dobe však bohužiaľ nedostal možnosť bojovať v ringu na špičkovom podujatí.

3. Daniel Cormier
Daniel Cormier je bývalý olympijský zápasník aj neustály contender. Cormier v poslednom čase ukázal, že nesmie existovať podceňovaný, aj snaží sa získať si naspäť svoji pozíciu medzi najlepšími. Jeho príprava aj mentalita sú po celú dobu na najvyššej úrovni.

4. Max Holloway
Max Holloway bol zakaždým jeden z najlepších borcov v rámci UFC. V poslednom období zvládol niekoľko ťažkých zápasov aj dokázal ukázať, že sa nedá podceňovať. Jeho štýl, ktorý sa opiera o presahujúci priemerné veličiny tlak aj postupné prerážanie obrany súpera, sa vo svete mma ukázal ako aj úspešný.

5. Stipe Miocic
Stipe Miocic je jedným z najlepších hráčov v historii mma. Po tom, čo ho Daniel Cormier porazil pred týždňami, sa Muay Thai specialisti stali vážnym konkurentom. V prvom rade si však treba uvedomiť, že ide o mimoriadne talentovaného borca, ktorý má stále pri sebe veľkú podporu aj fanúšikov.

6. Tony Ferguson
Tony Ferguson má charakteristický, nevypočítateľný štýl, ktorý sa viac než raz ukázal ako aj úspešný. Jeho istota aj nálada sú nezvyčajné aj značne účinné v podujatiach.

7. Israel Adesanya
Israel Adesanya je talentovaný aj skúsenejší bojovník, ktorý sa neschováva pred nikým. Jeho techniques aj jeho prístup ku každému výkonu sú zaujímavé aj dôveryhodné.

8. Colby Covington
Colby Covington sám seba prezentuje ako aj gerilu, ktorá sa nebojí ničoho aj nikoho. Jeho razantný štýl aj tvrdohlavá mentalita ho vyniesli medzi najlepších, v posledných týždňoch sa však musel potýkať s obmedzeniami zdravia, ktoré mu bránili naplno prejaviť útok.

9. Dustin Poirier
Dustin Poirier si v UFC získal mnoho fanúšikov svojimi bojovníckymi aj vytrvalými výkonmi. Jeho odhodlanie je nevysvetliteľné aj jeho percepcia zápasov neustále prekvapuje súperov aj divákov.

10. Justin Gaethje
Justin Gaethje má povahu, ktorá sa vyznačuje tou značne nezvyčajnou ostrovidom aj žiadaním.
Napriek tomu, že jeho štýl nie je tak sofistikovaný ako aj kraišných hráčov, jeho odhodlanie aj fyzická vytrvalosť ho prinútili hrať všetko.

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu