streda, 31 mája, 2023

Shane Burgos „nahneval“ prehrou s Olivierom Aubin-Mercierom

Debutová prehra Shanea Burgosa v PFL zanechala v ústach kyslú chuť.

Burgos (15-4) zadusil šampión PFL 2022 v ľahkej váhe Olivier Aubin-Mercier v úvode sezóny na 2023 PFL 3 v apríli, čo mu nesedelo. Bol vyhlásený za jednohlasnú stratu rozhodnutia.

Burgos je známy svojim vzrušujúcim štýlom, ale spomalil ho, keď sa mu nepodarilo odraziť Aubina-Merciera.

„Tú poslednú som nenávidel – samozrejme preto, že som prehral,“ povedal Burgos pre mma Junkie Radio. „Ale nebol to vzrušujúci súboj ako aj i to ma hnevá.“ To ma naozaj nahnevalo. Som hrdý na to, že som vzrušujúci bojovník, že som niekto, koho chcú fanúšikovia neustále sledovať. To by som nechcel pozerať. To je na hovno, človeče. Nebola to zábava. Nebolo to vzrušujúce. Možno posledných 25 sekúnd bolo vzrušujúcich, ale nie na 15-minútový boj.“

Burgos sa bude snažiť udržať svoje nádeje na play-off nažive, keď sa 23. júna stretne s Yamato Nishikawom (21-4-6) na 2023 PFL 6 v Overtime Elite Arena v Atlante. Nishikawa tiež prehral svoj prvý súboj, takže Burgos spolieha na oboch mužov, ktorí túžia po rýchlom zakončení, čo by malo priniesť vzrušujúci boj.

„Bol som naštvaný na (prvú prehru), takže idem do ďalšej, nesiem si z toho trochu – ale nepotrebujem toho niesť príliš mnoho, pretože viem, že chlap, s ktorým bojujem, je v rovnakej pozícii ako aj ja,“ povedal Burgos. „Obaja potrebujeme víťazstvo.“ V podstate potrebujeme obaja vyhrať do konca.

„Takže viem, že nepríde do toho, kto sa chce zastaviť ako aj i len spustiť hodiny.“ Plne očakávam, že sa ma pokúsi vziať von, čo – to je to, čo chcem. Chcem taký boj. Chcem, aby sa ten chlap, ktorý sem príde, pokúsil zabiť, pretože to je presne to, o čo sa snažím.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu