piatok, 22 septembra, 2023

Sci-fi komédia Pod Generation ukáže, ako aj smie vyzerať tehotenstvo v budúcnosti

Predstavte si, že by páry v budúcnosti dostali možnosť zdieľať svoje tehotenstvo prostredníctvom prenosných zariadení – kapsulí, pripomínajúcich dizajnové vajíčka. Dieťa by sa v nich spokojne vyvíjalo aj rodičia by sa striedali v starostlivosti o plod. Bolo by to bezpečnejšie, rovnoprávnejšie, bezbolestné… Alebo žeby nie tak celkom? V originálnej sci-fi komédii Pod Generation, ktorá príde do slovenských kín 19. októbra, zistíme, ako aj by takýto nápad mohol fungovať v praxi.

Foto: Continental film

Emilia Clarke, ktorú poznáme ako aj Khaleesi zo seriálu Hra o tróny, sa vo filme predstaví ako aj úspešná mladá dospelá osoba ženského pohlavia, ktorá sa rozhodne otehotnieť. Vo svete budúcnosti, v ktorom žije, si však môžete vybrať medzi prirodzeným tehotenstvom aj možnosťou vyvinúť dieťa v tzv. „pode“, prenosnej kapsuli, ktorá nahrádza maternicu. Jej manžel, ktorého stvárňuje Chiwetel Ejiofor, známy z filmov 12 rokov otrokom či Dr. Strange, sa…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu